Latvijas florbola izlase

Latvijas florbolisti dramatiskā mačā gūst trešo vietu Sešu nāciju kausa izcīņā 0

Latvijas vīriešu florbola izlase svētdien Slovākijā izcīnīja trešo vietu Sešu nāciju kausa turnīrā.

NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55

Latvijas florbolisti bronzas mačā ar rezultātu 6:5 (2:0, 1:4, 3:1) pārspēja Norvēģijas izlasi.

Latvijas izlase pirmās 27 minūtes nosargāja savus vārtus neiekarotus, kamēr pati guva trīs vārtus, ar precīziem metieniem izceļoties Pēterim Trekšem, Mihailam Kostusevam un Artim Raitumam. Otrā perioda turpinājumā pretinieki guva četrus bezatbildes vārtus, kā rezultātā latvieši pirms trešās trešdaļas nonāca iedzinējos ar 3:4.

Trešā perioda astotajā minūtē Morics Krūmiņš panāca neizšķirtu, bet uz nākamo pretinieku vārtu guvumu ar nekļūdīgu raidījumu atbildēja Edžus Ceriņš. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas desmit sekundes uzvaras vārtus latviešiem guva Trekše.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Latvijas florbolisti apakšgrupu turnīrā guva vienu uzvaru divās spēlēs un ierindojās otrajā vietā aiz Norvēģijas. Turnīra pirmajos mačos Latvijas florbolisti ar 6:5 uzvarēja Poliju un ar 2:3 zaudēja norvēģiem.

Savukārt pusfinālā Latvijas florbolisti ar 6:7 pēcspēles metienu sērijā piekāpās mājiniecei Slovākijai, kas finālā tiksies ar Vāciju.

Somu speciālists Arto Rīhimeki Latvijas izlases sastāvā iekļāva 15 uzbrucējus un tikai trīs nominālus aizsargus, kā arī divus vārtsargus.

Latvijas izlase pašlaik gatavojas pasaules čempionātam, kas decembra sākumā notiks Čehijā.