Guntis Piļpuks uzbrukumā pret Ēģiptes izlasi.

Latvijas handbolisti Rīgas domes kausā paliek bez uzvarām 0

Latvijas vīriešu handbola izlase tradicionālajā Rīgas domes kausa izcīņā zaudēja visos trīs mačos, sacensības noslēdzot pēdējā vietā četru komandu konkurencē.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Latvijas izlase, kas turnīrā startēja bez vairākiem līderiem, sestdien ar rezultātu 24:38 (14:17) piekāpās Ēģiptei, kas uz janvārī gaidāmo pasaules čempionātu dosies ar Rīgas domes kausa trofeju kabatā.

Latvieši pirmajā puslaikā izrādīja cienījamu pretestību ēģiptiešiem, vienubrīd iekrādami četru vārtu pārsvaru (11:7). Tiesa, pēc tam pretinieki veica izrāvienu, kas viņiem pārtraukumā ļāva doties ar trīs vārtu handikapu (17:14).

Spēles otrajā daļā laukuma saimnieki nespēja lauzt cīņas gaitu un pretiniekiem zaudēja ar rezultātu 24:38.

Latvijas izlases rindās rezultatīvākais ar pieciem vārtiem bija Nils Kreicbergs, bet pa četriem precīziem metieniem bija Guntim Piļpukam un Antonam Šuleiko. Savukārt ēģiptiešiem ar astoņiem vārtiem izcēlās Mohamads Sanads.

Kreicbergs ar 19 vārtiem kļuva par turnīra rezultatīvāko spēlētāju, bet par labāko Latvijas izlasē tika atzīts vārtsargs Raitis Puriņš.

Savukārt turnīra vērtīgākā spēlētāja balvu saņēma ēģiptietis Jahia Haleds.

Turnīrā ar sešiem punktiem trīs spēlēs triumfēja Ēģipte, otrā ar četriem punktiem bija Beļģija, trešo vietu ar diviem punktiem ieņēma Ukraina, kamēr Latvija palika bešā. Latvija ceturtdien ar 18:28 piekāpās Beļģijai, bet piektdien ar 26:33 zaudēja Ukrainai.

No potenciālajiem Latvijas izlases līderiem šajā turnīrā nespēlēja Dainis Krištopāns, Ingars Dude, Aivis Jurdžs un Evars Klešniks, savukārt Māris Veršakovs valstsvienības sastāvu pastiprināja turnīra otrajā dienā.

Mājiniece Latvija Rīgas domes kausā uzvarējusi deviņas reizes, pēdējo no tām – 2014.gadā. Savukārt pērn Latvija ierindojās trešajā vietā.