Latvijas junioru U-20 izlase pasaules čempionātā piedzīvojusi trīs zaudējumus četrās spēlēs.

Latvijas hokeja juniori turpina sarūgtināt, jo zaudē arī norvēģiem 0

Latvijas U-20 junioru hokeja izlase piektdien Vācijā cieta zaudējumu pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīra ceturtajā mačā, tādējādi viņiem vēl būs jāturpina cīņa par vietas nosargāšanu šajā līmenī.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Kārļa Zirņa vadītā Latvijas U-20 izlase ar rezultātu 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) piekāpās Norvēģijas vienaudžiem.

Abus vārtus Latvijas izlases labā guva Viktors Jašunovs.

Mača rezultātu jau ceturtajā minūtē atklāja Jašunovs, kurš pēc ilgstošas latviešu dominēšanas pretinieku aizsardzības zonā iebakstīja ripu vārtos. Tiesa, pēc divām minūtēm pretinieki izlīdzināja rezultātu.

Tāpat Jašunovs precīzi meta arī otrā perioda devītajā minūtē, kad vēlreiz neatlaidīgi nospēlēja pretinieku vārtu priekšā. Taču arī šoreiz norvēģi panāca neizšķirtu, divas minūtes pirms trešdaļas beigām gūstot atbildes vārtus.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas nepilnas astoņas minūtes, Latvijas juniori ielaida vēl vienus vārtus un nonāca iedzinējos, bet pēdējā minūtē norvēģi raidīja ripu tukšā latviešu cietoksnī, pielikdami punktu mačam.

Grupā līdere ar 11 punktiem četrās spēlēs ir Vācija, kamēr astoņi punkti četros dueļos ir Baltkrievijai. Tālāk ar sešiem punktiem četrās cīņās seko Norvēģija, aiz kuras ar trim punktiem ir Francija un Latvija, kas aizvadījušas attiecīgi trīs un četrus mačos. Savukārt vienu punktu guvusi Austrija.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka turnīra pirmajā mačā svētdien Latvijas izlase ar 1:3 piekāpās Francijai, otrajā duelī ar 4:1 pārspēja Austriju, bet trešajā mačā ar 1:4 atzina Vācijas pārākumu. Latvijas hokejisti vairs nepretendē uz atgriešanos elitē.

Tikmēr Norvēģijas juniori pirmajā divās spēlēs cieta zaudējumus 3:5 pret Baltkrieviju un 0:4 pret Vāciju, bet trešajā duelī ar 5:0 pārspēja Franciju.

Turnīra noslēgumā Latvijai sestdien būs tikšanās ar Baltkrieviju.

Tikai turnīra uzvarētāja izcīnīs ceļazīmi uz augstāko divīziju.