Elviss Želubovskis

Latvijas hokeja pusfināli bez intrigas – “Mogo” trešā uzvara 0

Latvijas hokeja čempionāta pusfinālā “Mogo” svētdien viesos ar 3:0 pārspēja “Prizmu” un ar šādu pašu rezultātu ir vadībā arī visā sērijā līdz četrām uzvarām.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 18
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Tāpat kā otrajā spēlē “Mogo” pārliecinoši kontrolēja cīņas gaitu un pelnīti uzvarēja. 6. minūtē rezultātu atklāja Ronalds Cinks, mača vidū pēc paviršas saspēles aiz saviem vārtiem tika uzdāvināta zelta iespēja Elvisam Želubovskim, kurš to garām nelaida, bet drīz vien Kaspars Saulietis ar metienu aizsarga aizsegā trešo reizi lika Jānim Auziņam izvilkt ripu no vārtiem.

Pāris “Mogo” neuzmanības mājinieki nemācēja pārvērst vārtu guvumā, uzbrukumam kopumā trūkst jaudas un pat komandas līderi vairākumā līdz bīstamiem momentiem nokļuva reti. Pēdējā perioda ievadā “Prizmai” radās iespēja pusotru minūti spēlēt lielajā skaitliskajā pārsvarā, tomēr nekas prātīgs nesanāca. Īsi pirms beigām Kristaps Riekstiņš vairākumā gan guva vienus vārtus, taču tie netika ieskaitīti.

Ceturto reizi komandas otrdien atkal tiksies “Volvo” sporta centrā Imantā. Sērija rit līdz četrām uzvarām. Arī otrajā pusfināla sērijā “Kurbads” ir vadībā 3:0 pret “Zemgale/LLU”.