Latvijas motokrosa punktus sadalīja pie igauņiem 0

Latvijas čempionāta otrajā posmā motokrosā, kas šoreiz notika Langes motocentrā netālu pie Tartu, ieskaites punkti tika rakstīti abu valstu kopvērtējuma tabulās.

Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10

Tāda vienošanās par kopīga posma sarīkošanu katrā no kaimiņvalstīm bija arī pērn. Tiesa, uz Tartu bija aizbraucis neliels Latvijas motosportistu pulks un prestižākajās klasēs savas pozīcijas uzlaboja arī mūsu trasēs bieži redzētie igauņi.

MX1 klasē no Latvijas bija tikai pieci braucēji, labākais no tiem – Dāvis Līvs – tikai septītajā vietā. Par posma uzvarētāju kļuva pasaules čempionātā regulāri startējošais Tanels Leoks.

MX2 klasē mūsējie bija deviņi, no kuriem vislabāk veicās Kārlim Sabulim – trešā un pirmā vieta braucienos, otrā posmā aiz Karela Kutsāra. Sesto vietu izcīnīja Kristers Drevinskis.

Uz visiem goda pjedestāla pakāpieniem latvieši stāvēja ekipāžu klasē – pirmie Jānis Daiders un Mārtiņš Zemeskalns (braucienos trešā un pirmā vieta), otrie Didzis Gorbenko un igaunis Tanels Koivs (2., 2.), tresie Māris Rupeiks un Kaspars Liepiņš (4., 4.). Pirmajā braucienā uzvarēja Baltijas spēcīgākā ekipāža Keits Variks un Lauris Daiders, tomēr otrajā braucienā tehnisku iemeslu dēļ viņi palika tālu aiz līderiem.

85 kub.cm klasē pirmo vietu izcīnīja Tomass Šaicāns, kvadraciklu klasē Lauris Eizāns, Q100/200 klasē Kārlis Neija, ekipāžām hobija klasē Ainārs Dukulis un Ivars Skultāns.

Latvijas čempionāta trešais posms solo motociklu klasē 1. jūlijā notiks Dobelē, bet ekipāžas punktus vēlreiz dalīs Igaunijā, šoreiz Pērnavas trasē.