Latvijas U-20 hokeja izlases soliņš.

Latvijas U-20 hokeja izlase pasaules čempionātu sāk ar negaidītu zaudējumu 0

Latvijas U-20 hokeja izlase pasaules čempionātu pirmās divīzijas A grupā Fisenē, Vācijā svētdien sāka ar negaidītu zaudējumu Francijai (1:3).

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 192

Latvijas hokejistiem neizdevās mača sākums – Deniss Smirnovs pārkāpa noteikumus un vairākuma izskaņā precīzs bija Lisjens Ono, bet otrā perioda ievadā francūžiem pārsvaru palielināja Tēmu Loizo. Latvijas hokejisti uzbruka daudz vairāk, īpaši trešajā periodā, taču nekādi neizdevās uzlauzt sāncenšu sīkto aizsardzību. 58. minūtē Smirnovs vienus vārtus atguva, bet izglābties neizdevās, pretiniekiem iemetot tukšos vārtos. Latvijas izlasei spēlē kopā 34 metieni, Francijai – vien 18, bet pozitīvs iznākums.

Rīt Latvijai otrā cīņa pret Austriju, kas pagājušajā nedēļā pārbaudes spēlē tika pārspēta ar 5:1, trešdien – Vāciju. Piektdien pretī nāks Norvēģijas, bet sestdien – Baltkrievijas hokejisti. Elites divīzijā iekļūs tikai uzvarētāji.

Latvijas izlases galvenais treneris Kārlis Zirnis sastāvā iekļāvis 11 Krievijas jaunatnes hokeja līgas komandas HK “Rīga” spēlētājus, astoņi ikdienā spēlē ārzemju klubos, bet Emīls Ģēģeris un Daniels Bērziņš tiek pie spēles laika KHL vienībā Rīgas “Dinamo”. Tikai 11 spēlētāji ir no pamata dzimšanas gada (1999.), seši ir divus gadus un vēl divi – pat trīs gadus jaunāki jaunāki hokejisti.