foto – Juris Ģigulis

Latvijas U-20 izlase pārbaudē pieveic Franciju 0

Gatavojoties pasaules čempionātam pirmās divīzijas A grupā, Latvijas U-20 nacionālā hokeja valstsvienība Meribelā (Francija) ar rezultātu 4:2 (2:0, 1:0, 1:2) pirmajā pārbaudes mačā uzveica Francijas vienaudžus, vēsta Latijas Hokeja federācija.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Ar precīziem metieniem uzvarētāju rindās izcēlās Renārs Krastenbergs, Roberts Kaļķis, Aleksejs Popovs un Daniiels Bērziņš.

Pirmo trešdaļu Zirņa padotie iesāka ļoti veiksmīgi un pēc nospēlētajām 20 minūtēm atradās vadībā ar 2:0. Otrajā periodā Alekejs Popovs ar spēcīgu metienu palielināja pārsvaru, panākot jau 3:0.
Noslēdzošajās 20 minūtēs franči samazināja rezultātu līdz minimumam – 2:3, bet Daniels Bērziņš (attēlā) guva ceturtos vārtus Latvijas komandas labā, pieliekot punktu šai spēlei.
Latvijas izlases vārtus šajā duelī sargāja HK “Rīga” pārstāvis Jānis Voris.

Sestdien Latvijas nacionālajai komandai plkst.20:00 paredzēts duelis ar Kazahstānas vienaudžiem.
Kārļa Zirņa rīcībā Francijā atrodas 15 uzbrucēji, 9 aizsargi un 2 vārtsargi. Šobrīd ir neskaidrība par vārtsarga Mareka Egīla Mitena pievienošanos izlasei. Tāpat komandas rindas vēl var pastiprināt Erlends Kļaviņš, kurš dēļ neliela savainojuma turpina gatavoties Rīgā.