Latvijas un Krievijas U-18 izlašu spēle.

Latvijas un Krievijas U-18 izlases uzvarētāju noskaidro pēcspēles metienos 0

Latvijas U-18 hokeja izlase ceturtdien sīvā cīņā cieta zaudējumu pārbaudes mačā.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Latvieši “Volvo” hallē ar 3:4 (0:0, 0:0, 3:3, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās spēcīgajai Krievijas U-18 izlasei.

Pirmajā un otrajā trešdaļā abas komandas spēkojās līdzvērtīgi, kā rezultātā vārti netika gūti. Astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām Latvijas atradās iedzinējos ar 1:3, taču pēc tam mūsu hokejisti guva divus vārtus un panāca neizšķirtu – 3:3.

Pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos veiksmīgāka bija Krievija, svinot panākumu visā mačā ar 4:3.

Latvijas komandas labā ar diviem vārtiem izcēlās Raimonds Mikus Vītoliņš, 1+1 pievienoja Martins Rodrigo Laviņš, bet divas rezultatīvas piespēles Oskara Lapinska kontā.

Latvijas izlases vārtu drošība šodien tika uzticēta diviem vārtsargiem – Ričardam Pučem un Mārcim Glūzdam. Viņi spēles laiku dalīja uz pusēm.

Trešdien abas izlases aizvadīja pirmo savstarpējo spēli, kas norisinājās “Arēna Rīga”. Šajā duelī pārāki ar 5:1 bija pārāki krievu hokejisti.

Augusta sākumā Krievijas U-18 izlase piedalījās slavenajā Ivana Hlinkas un Veina Grecka turnīrā. Krievijas komanda šajā turnīrā startēja ļoti veiksmīgi, aizspēlējoties līdz finālam, kur ar 3:2 uzveica Kanādas izlasi.

Arī šajā sezonā darbā ar Latvijas U-18 valstsvienību Oļegam Sorokinam asistēs Juris Ozols un Herberts Vasiļjevs.