foto – Sintija Zandersone/LETA

Latvijas volejbola izlases uzvar pārbaudes spēlēs 0

Latvijas volejbola izlase, kas gatavojas Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram, otrdien sporta namā “Daugava” pārbaudes spēlē ar rezultātu 3-1 (25:22, 25:23, 25:27, 25:22) pārspēja Zviedrijas valstsvienību.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Mājiniekiem uzbrukumā ar 25 punktiem izcēlās Hermans Egleskalns, bet 19 punktus pievienoja Romāns Saušs (attēlā).

Divu spēkos līdzīgu komandu spēlē seta iznākumu lielā mērā izšķīra Denisa Petrova serves, kas pirmajā setā pēc 17:18 līdzēja gūt piecus punktus pēc kārtas un pēc tam gūt virsroku ar 25:22.

Arī otrais sets pagāja līdzīgā cīņā. Seta vidū 17:14 pārsvaru ieguva viesi, bet drīz viņi bija noķerti, un seta likteni izšķīra komandas kapteiņa Sauša serves. Punktu setam pielika Toms Švans, kurš panāca 25:23.

Trešais sets sākās ar spēcīgu, bet neprecīzu servju apmaiņu. No piecām servēm abu komandu izpildījumā četras lidoja ne tur, kur domātas. Vairāk kļūdījās mājinieki, taču rezultāts auga līdzīgi. Vairāk vadībā bija viesi, kuri ar latviešu problēmām servju uzņemšanā panāca 12:8. Tas nebija pēdējais vārds, un latvieši panāca pretiniekus un pat izvirzījās vadībā ar punkta pārsvaru, taču pēdējo vārdu, atkal pateicoties nepārliecinošai “vilku” servju uzņemšanai, teica zviedri, uzvarot setu ar 27:25.

Ceturtais sets sākās ar izvirzīšanos vadībā 4:0, jo Sauša spēcīgās serves apstādināja tikai zviedru pieprasītais pārtraukums. Laukuma saimniekiem bija arī piecu punktu pārsvars, taču ar bloku un aizsardzību, kā arī latviešu kļūdām servju uzņemšanā viesi panāca 17:17. Seta un spēles iznākumu par labu mājiniekiem nosvēra Egleskalna un Aleksandra Kudrjašova serves, otrajam no viņiem maču noslēdzot ar “eisu”.

Latvijas sieviešu volejbola izlase otrdien pārbaudes mačā sporta namā “Daugava” ar rezultātu 3-1 (13:25, 25:14, 26:24, 25:23) pārspēja Dāniju.
Rezultatīvākās mājiniecēm bija Kamēlija Levinska ar 12 punktiem, kamēr 11 punktus guva Terēze Hrapāne.

Trešdien abas komandas tiksies atkārtoti.