Minhenes “Bayern” līderis Roberts Levandovskis (no kreisās), pret “Liverpool” spēlētāju Džeordžinio Vijnaldumu.

Liverpūlē un Lionā Čempionu līgas mači bez gūtiem vārtiem 0

Anglijas futbola klubs “Liverpool” otrdien UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā mačā savā laukumā nospēlēja 0:0 ar Vācijas flagmani Minhenes “Bayern”, bet ar tādu pat rezultātu noslēdzās arī Francijas komandas Lionas “Olympique” un Spānijas granda “Barcelona” duelis.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Mačs Liverpūlē aizritēja aizraujošā cīņā. Tiesa, pirmajā puslaikā ar sitieniem pa vārtu četrstūri ne “Liverpool”, ne “Bayern” pārāk bieži neizcēlās Tomēr iespējas bija te pie vieniem, te pie otriem vārtiem, un vārtsargiem spēlē bija regulāri jāiesaistās.

Pirmajā puslaikā spēles temps bija ļoti augsts, bet neraksturīgi nemanāms laukumā bija “Bayern” līderis Roberts Levandovskis. Lai arī šajā mačā bija aizraujošs futbols, pirmajā puslaikā rezultāts tā arī palika neatklāts.

Savukārt otrajā puslaikā spēles temps jau bija nedaudz krities, jo spēlētāji bija paguruši. Tādējādi tik daudz bīstamu momentu pie vārtiem vairs nebija, bet neliela iniciatīva piederēja “Liverpool” komandai. Pamatlaika izskaņā “Bayern” vienību no vārtu zaudējuma glāba vārtsargs Manuels Noiers, kurš atvairīja bīstamu Sadio Manē sitienu, bet šajā cīņā rezultāts tā arī palika 0:0.

Tikmēr Lionā labāk spēli iesāka tieši mājinieki, jo viņiem vairākkārt izdevās radīt spiedienu uz pretinieku vārtiem, turklāt ļoti bīstamu Martēna Terjēna sitienu atvairīja “Barcelona” vārtsargs Marks Andrē ter Štēgens.

Tiesa, pēcāk “Barcelona” atvērās un arī sāka radīt labas vārtu gūšanas iespējas – rezultātu varēja atklāt Lionels Mesi un Usmans Dembelē. Arī šajā mačā pirmajā puslaikā komandas rezultātu neatklāja.

Otrā puslaika vidū teicama iespēja atklāt rezultātu bija “Barcelona” futbolistam Luisam Svaresam, bet arī šajā cīņā otrajā spēles daļā temps bija nedaudz krities. Vārti noslēgumā šajā mačā tā arī netika gūti, duelim beidzoties neizšķirti 0:0.

Abos pāros atbildes spēles notiks 13.martā, uzvarētājai divu maču summā sasniedzot ceturtdaļfinālu.

Trešdien Itālijas grands Turīnas “Juventus” viesosies pie Spānijas komandas Madrides “Atletico”, bet Anglijas premjerlīgas čempione Mančestras “City” viesosies pie Vācijas bundeslīgas vicečempiones Gelzenkirhenes “Schalke 04”.

Pagājušajā nedēļā UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajās spēlēs Francijas flagmanis Parīzes “Saint-Germain” viesos ar 2:0 uzvarēja Mančestras “United” no Anglijas, Itālijas klubs “AS Roma” savu skatītāju priekšā ar 2:1 apspēlēja Portugāles komandu “Porto”, iepriekšējo trīs gadu čempione Madrides “Real” ar 2:1 guva virsroku pār Nīderlandes klubu Amsterdamas “Ajax”, kamēr premjerlīgas vienība Totenhemas “Hotspur” ar 3:0 sagrāva Vācijas bundeslīgas līderi Dortmundes “Borussia”.

UEFA Čempionu līgas fināls notiks 1.jūnijā Madridē.