Maskavas “CSKA” futbolistu gaviles.

Maskavas “CSKA” sarūpē Madrides “Real” smagāko zaudējumu mājās Eirokausu spēlēs 0

Sensacionālu zaudējumu UEFA Čempionu līgas futbolā grupu turnīra noslēdzošajā kārtā trešdien piedzīvoja Spānijas grands Madrides “Real”, kas savā laukumā ar 0:3 (0:2) piekāpās Maskavas CSKA vienībai no Krievijas.

“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3
Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41

Jau pirmajā puslaikā CSKA futbolisti negaidīti bija ieguvuši divu vārtu pārsvaru, kad ar precīziem sitieniem izcēlās Fjodors Čalovs un Georgijs Šeņņikovs. Madrides komandai nekādi nesekmējās ar atspēlēšanos, turklāt 73.minūtē vien 19 gadus vecais islandiešu pussargs Arnors Sigurdsons panāca jau pārliecinošo 3:0.

Mača izskaņā iniciatīva piederēja “Real” futbolistiem, tomēr viņiem nekādi neizdevās gūt kaut vienus vārtus.

Karaliskajam Madrides klubam šis Eirokausos savā laukumā ir smagākais zaudējums.

Tikmēr otrā trešdienas G grupas mačā negaidītu uzvaru guva arī Čehijas čempione Plzeņas “Viktoria”, kas savā laukumā ar 2:1 (0:0) pārspēja spēcīgo Itālijas klubu “AS Roma”.

G grupā tik un tā ar 12 punktiem sešos mačos uzvarēja “Real”, kam ar deviņiem punktiem sekoja “AS Roma”. Trešo vietu un iespēju startēt UEFA Eiropas līgā ar septiņiem punktiem nodrošināja “Viktoria”, kamēr septiņus punktus iekrāja arī CSKA, tomēr tai Eirokausu sezona ir noslēgusies.