Maskavas “Dinamo” hokejisti nonāk vienas uzvaras attālumā no Gagarina kausa iegūšanas 0

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas “Dinamo” piektdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas fināla ceturtajā spēlē viesos ar 1:0 uzvarēja Čeļabinskas “Traktor” un nonāca vienas uzvaras attālumā no Gagarina kausa iegūšanas, informē līga.

Notriektā tautumeita 6

Sērijā līdz četrām uzvarām Maskavas klubs atrodas vadībā ar 3:1 un, uzvarot nākamajā spēlē, var atkārtot pērn gūto panākumu, kad arī izcīnīja KHL galveno balvu.

Sērijas ceturtajā mačā vienīgos vārtus viesiem guva čehs Jakubs Petružāleks, kurš izcēlās otrā puslaika pirmspēdējā minūtē pēc Dominika Graņjāka un Mareka Kvapila piespēlēm. Teicamu spēli aizvadīja arī Maskavas kluba vārtsargs Aleksandrs Jerjomenko, kurš atvairīja visus 25 pretinieku metienus.

Sērijas piektā spēle pirmdien notiks Maskavā.

Maskavas “Dinamo” var kļūt par otro komandu KHL vēsturē, kura Gagarina kausu iegūst divas sezonas pēc kārtas. 2009. un 2010. gadā tas izdevās Kazaņas “Ak Bars”.