Jūnass Korpisalo darbībā.

Merzļikins sezonas pirmajā spēlē pie teikšanas netiek; “Blue Jackets” zaudē 0

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins piektdien no rezervistu soliņa noraudzījās, kā viņa pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” ar zaudējumu sāka NHL jauno sezonu.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15

“Blue Jackets” savā laukumā ar rezultātu 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) kapitulēja Toronto “Maple Leafs”.

Kolumbusas kluba vārtus, kā jau tika prognozēets, sargāja soms Jūnass Korpisalo, kurš atvairīja 25 no 29 metieniem.

Rezultātu 13.minūtē atklāja Mičels Mārners, kurš neapstādinot ripu, ar vienu pieskārienu raidīja to garām Jonasam Korpisalo. Otrā perioda vidū Kodijs Sīsī ar spēcīgu metienu rezultātu dubultoja, taču nepilnas četras minūtes vēlāk, neveiksmīgi izgājienā no vārtiem nospēlēja “Maple Leafs” vārtsargs Frederiks Andersens, Kemam Atkinsonam ripu raidot tukšos vārtos, samazinot starpību līdz 1:2.

Trešā perioda trešajā minūtē vēlreiz precīzs bija Mārners, bet nepilnas sešas minūtes līdz spēles beigām, neapturamu plaukstas metienu vairākumā veica Ostons Metjūss, gūstot savus trešos vārtus šosezon.

Nākamā “Blue Jackets” spēle paredzēta pirmdien, kad būs jāspēkojas pret Zemgusa Girgensona pārstāvēto Bufalo “Sabres”.