Mesi un “Apoel” pārraksta Čempionu līgas vēsturi 0

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālistu skaits papildinājies par vēl divām komandām. Ja “Barcelona” iekļūšana astoņu labāko komandu skaitā ir pašsaprotama lieta, tad “Apoel” turpina pārrakstīt Kipras klubu futbola vēsturi.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 72
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

“Barcelona” par iekļūšanu Čempionu līgas ceturtdaļfinālā nebija jāuztraucas jau pēc pirmās astotdaļfināla spēles Leverkūzenē, bet savā laukumā katalāņu klubs sarīkoja īstu vārtu fiestu saviem skatītājiem. Visbiežāk uzbrukuma smailē bija Lionels Mesi, kurš kļuvis par pirmo spēlētāju, kuram vienā Čempionu līgas spēlē izdevies gūt piecus vārtus.

Eiropas futbola vēsturi pārraksta arī Limasolas “Apoel”, kas kļuvis ne tikai par pirmo Kipras klubu Čempionu līgas izslēgšanas spēlēs, bet arī izkļuvis caur to pirmo kārtu. Atbildes spēlē pret “Lyon” mājinieki izdarīja to, ko visvairāk nevēlējās pieļaut pretinieks – jau pašā spēles sākumā guva vārtus un līdzsvaroja iznākumu divu spēļu summā. Atlikušajās vairāk kā 80 pamatlaika minūtēs un pus stundā papildlaika vārti netika gūti. Pēcspēles sitienu sērijā “Apoel” vārtsargs Hiotis atvairīja divus Lionas futbolistu sitienus un kopā ar komandas biedriem metās trakās uzvaras svinībās. Līksmo visa Kipra!

UEFA ČEMPIONU LĪGA.

“Barcelona” – “Bayer” 7:1 (2:0). Messi (25., 43., 50., 58., 85.), Teljo (55., 62.) – Belarabi (90.). Pirmajā spēlē 3:1.

“Apoel” – “Olimpique Lyon” 1:0 (1:0, 0:0, pēcspēles sitienu sērijā 4:3). Manduka (9.). Pirmajā spēlē 0:1.