Miķelis Lībietis (priekšplānā) ar Arvi Bērziņu dubultspēļu mačā.

Miķelis Lībietis teju pēc diviem gadiem atgriežas tenisā un tiek līdz Latvijas čempionāta finālam 0

Savulaik Latvijas vīru tenisa pirmās raketes godā bijušais Miķelis Lībietis šonedēļ atgriezās sacensību apritē pēc divu gadu pārtraukuma, aizcīnoties līdz Latvijas čempionāta finālam, kurā gan spēli nepabeidza.

Notriektā tautumeita 7
SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

Patlaban 27 gadus vecais Lībietis 2017.gada novembrī “Challenger” sērijas turnīrā ASV bija ļoti tuvu titulam dubultspēļu sacensībās, taču izšķirošajā spēlē, esot vadībā ar 7-6, 4-1, viņš guva smagu traumu, saraujot Ahilleja cīpslu. Tenisistam tika veikta operācija, sākotnēji bija plānots, ka atlabšanai vajadzēs nepilnu gadu, taču rehabilitācijas process ievilkās.

Tomēr tagad tenisists ir atsācis dalību sacensībās, piedaloties Lielupes kortos notikušajā valsts čempionātā.

Līdz finālam Miķelis tika bez zaudētiem setiem, taču izšķirošajā spēlē pēc pirmā seta ar 3-6 zaudēja Robertam Grīnvaldam un cīņu neturpināja, līdz ar to Grīnvalds kļuva par valsts čempionu.

Bez titula Lībietis gan nepalika, jo duetā ar Arvi Bērziņu uzvarēja dubultspēlē, finālā ar 6-1, 6-1 pārliecinoši uzveicot Rihardu Emuliņu un Pēteri Vinogradovu.

Tikmēr dāmu vienspēlē par Latvijas čempioni kļuva Elza Tomase, dāmu dubultspēlē labākās bija Laura Slišāne un Irina Rimša-Kuzmina, bet jauktajā dubultspēlē nepārspēti palika Linda Kristiāna Zahara un Roberts Grīnvalds, kurš līdz ar to tika pie diviem čempiona kausiem.