Igora Smirnova trenētā “Mogo” komanda nodrošinājusi pirmo vietu OHL čempionāta pamatturnīrā.

“Mogo” nodrošina pirmo vietu hokeja virslīgas pamatturnīrā 0

“Mogo” komanda trešdien nodrošināja uzvaru “Optibet” Hokeja līgas (OHL) regulārajā čempionātā, viesos ar rezultātu 6:3 (1:0, 2:0, 3:3) pārspējot “Zemgale”/LLU komandu.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību

“Mogo” rindās ar gūtiem vārtiem izcēlās Andrejs Lavrenovs, Juris Ziemiņš, Kārlis Ozoliņš, Vladimirs Mamonovs, Kaspars Saulietis un Deivids Sarkanis, bet laukuma saimniekiem divreiz precīzs bija Ivans Ribčiks, kamēr vienus vārtus guva Juliāns Misjus.

“Mogo” mača gaitā panāca 4:0, tikai trešā perioda septītajā minūtē ielaižot pirmos vārtus. Lai gan jelgavnieki ātri pārsvaru samazināja uz pusi, rīdzinieki noturēja vadību un svinēja uzvaru.

Tāpat uzvaru svinēja iepriekšējo divu sezonu čempione “Kurbads”, kas mājās ar 5:1 (0:1, 2:0, 3:0) pārspēja “Liepāju”.

“Kurbadam” divus vārtus guva Mārtiņš Gipters, bet pa reizei izcēlās Mārtiņš Oskars Freimanis, Lauris Rancevs un Juris Upītis, kuram bija arī divas rezultatīvas piespēles. Savukārt viesiem izcēlās Aleksandrs Visockis.

Pie panākuma trešdien tika arī Hokeja skola “Rīga”, kas pretinieku laukumā ar 4:1 (0:0, 1:1, 3:0) uzveica turnīra pastarīti “Lido”.

Viesiem divreiz izcēlās Kristaps Skrastiņš, bet pa vieniem vārtiem iemeta Roberts Zalāns un Rihards Liģis. “Lido” komandā goda vārtus guva Bulats Gaļimovs.

OHL kopvērtējumā pirmā ar 72 punktiem 32 spēlēs ir “Mogo”, 65 punkti 34 mačos ir “Kurbadam”, bet 60 punkti 33 dueļos ir “Zemgale”/LLU komandai, kamēr ceturtā ar 59 punktiem 34 cīņās ir “Prizma”. Šīs četras vienības nodrošinājušas iespēju sacensties pusfinālā.

Tālāk ar 46 punktiem 33 spēlēs ir Hokeja skola “Rīga”, 45 punktus 35 mačos guvusi “Liepāja”, bet četri punkti ir “Lido” vienībai.