“Mogo” vārtsargs Renārs Kazanovs izgājis no vārtiem.

“Mogo” sāpīga neveiksme Ukrainā – Latvijas čempioni izlaiž uzvaru un netiek tālāk 0

Latvijas čempione hokejā “Mogo” svētdien izšķirošajā mačā nepārvarēja Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa otro kārtu.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Neviens to pat nenojauta – pasaulē populāros kosmētikas produktos vēzi izraisošas ķīmiskas vielas 800 reižu pārsniedz normu 42

“Mogo” Brovari pilsētā Kijevas pievārtē C apakšgrupas mačā ar 2:3 (0:0, 0:1, 2:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās turnīra saimniecei Doņeckas “Donbass”, piedzīvojot sāpīgu neveiksmi.

Otrā perioda otrajā minūtē rīdzinieki mazākumā ielaida vārtus un bija iedzinējos līdz pat trešās trešdaļas 13.minūtei, kad Renārs Demiters panāca 1:1. Trīsarpus minūtes pirms pamatlaika beigām Jānis Ozoliņš izvirzīja vadībā “Mogo” komandu un Latvijas čempioni bija pozīcijā, kas nodrošinātu vietu nākamajā kārtā. Tiesa, nepilnas divarpus minūtes pirms finālsvilpes “Donbass” izlīdzināja rezultātu.

Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, tāpat kā papildlaiks, līdz ar to uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienu sērijā. Tajā “Mogo” savas piecas izdevības neizmantoja, bet “Donbass” komandai pietika ar Aleksandra Vasiļjeva realizēto “bullīti”.

Kontinentālā kausa pirmajā mačā “Mogo” ar 5:3 pārspēja Rumānijas čempioni Brašovas “Corona”, bet otrajā duelī ar 6:1 sagrāva Serbijas vadošo komandu Belgradas “Crvena Zvezda”. “Donbass” vispirms ar 7:0 pārspēja serbus, bet pēc tam ar 7:1 – rumāņus.

Apakšgrupā ar astoņiem punktiem uzvarēja “Donbass”, otrā ar septiņiem punktiem bija “Mogo”, tālāk ar trīs punktiem bija “Corona”, bet “Crvena Zvezda” palika bešā.

“Donbass” iekļuva trešā posma F grupā, kur to sagaida Atirau “Beibaris” (Kazahstāna), Grodņas “Neman” (Baltkrievija) un Krakovas “Cracovia” (Polija). Šīs grupas spēles notiks no 15. līdz 17.novembrim Krakovā.