Latvijas MTB maratonu 2019. gada sezonas karalis Oskars Muižņieks.

Muižnieks pasaules čempionātā trešajā desmitā 0

Latvijas kalnu riteņbraucējs Oskars Muižnieks svētdien Šveicē izcīnīja 25.vietu pasaules čempionātā MTB maratonā.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Pasaules čempionātā vīri veica 95 kilometru garu un kāpumiem ļoti bagāta distanci. Salīdzinājumā ar pērnā gada pasaules čempionātu, šogad kāpumi gan sadalīti pakāpeniskāk visas trases garumā.

Uzvaru svinēja kolumbietis Leonardo Ektors Paess-Leons, kurš no tuvākajiem sekotājiem atrāvās aptuveni pēdējos 15 sacensību kilometros. Viņš finišēja pēc četrām stundām 17 minūtēm un 58 sekundēm.

Otrais bija čehs Kristiāns Hineks, kurš uzvarētājam zaudēja 26 sekundes, bet trešais ar vienas minūtes un 13 sekunžu deficītu bija itālis Samuēle Porro.

Muižnieks sacensību vidū bija vēl piektajā-sestajā desmitā, bet distances otrajā pusē viņš pakāpeniski uzlaboja savas pozīcijas un finišēja augstajā 25.vietā.

Pasaules čempionātā piedalās arī Uldis Ālītis, kurš vēl nav sasniedzis finišu. Uz starta izgāja aptuveni 180 kalnu riteņbraucēji.

Abi “DTG – MySport” vienību ikdienā pārstāvošie riteņbraucēji ir starp vadošajiem MTB braucējiem Baltijas valstīs. Muižnieks izteikti dominējis Latvijas lielākajos MTB maratonos, izcīnot jau 15 uzvaras pēc kārtas. Tikmēr Ālītis cīnās par labāko trijnieku, vairākkārt šo mērķi arī sasniedzot.

Pērn Muižnieks bija 61.pozīcijā, bet Ālītis ieņēma 124.vietu.