Negaidītu uzvaru piedzīvoja slīcēja statusā esošā Rīgas “Dinamo” komanda 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80

Ilgi gaidītu un vajadzīgu svaiga gaisa ieelpu nedēļas pirmajā dienā piedzīvoja slīcēja statusā esošā Rīgas “Dinamo” komanda, kas viesos negaidīti ar 4:3 pēcspēles metienos uzvarēja KHL Rietumu konferences otru labāko vienību Sanktpēterburgas “SKA”.

Spēles sākums bija kā ierasts, jau 11. minūtē rīdzinieki zaudēja ar 0:2, taču turpinājumā parādīja patiešām atzīstamu hokeju, pārtraucot piecu zaudējumu sēriju.

Atspēlēšanos ar realizētu vairākumu sāka Metjū Majone, tad Džeisī Liponss starpību samazināja līdz 2:3, bet 52. minūtē Miks Indrašis panāca izlīdzinājumu. “Bullīšos” lielisks bija komandas kapteinis Lauris Dārziņš, kurš realizēja divus izgājienus, nodrošinot uzvaru. Jāizceļ Indrašis un Lipons. Miks rezultatīvs bijis septiņos mačos pēc kārtas, kuros nopelnījis 7+3 punktus (līdz atkārtotam kluba rekordam četri mači), bet Lipons iemeta savu pirmo golu KHL, piedevām viņš šosezon bijis ātrākais slidotājs KHL, jo mačā pret “Sočiem” sasniedzis ātrumu 39,5 km/h!

“Aizvadījām labu maču. Iespējams, sākām nedaudz kautrīgi, bijām pārāk uzmanīgi tur, kur tādiem nebija jābūt. Pēc pirmā perioda izrunājāmies un mēģinājām novērst bailes spēlēt hokeju. Apgriezām spēli ar kājām gaisā, disciplīna bija augstā līmenī, un, kas ir svarīgi, vārti tika gūti īstajos brīžos,” priecīgāks vaigs pēc spēles bija arī rīdzinieku galvenajam trenerim Pēterim Skudram.

Rīdzinieki joprojām ir KHL pēdējā vietā – 32 spēlēs vien piecas uzvaras un 15 punkti. Līdz “play off” zonai pietrūkst 20 punktu.

Tāpat pirmdien tika paziņots, ka komandas rindās atgriežas Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts, kurš šo sezonu sāka citā KHL klubā Čerepovecas “Severstaļ”. Tikmēr vienībā, kā jau gaidīts, vairs nebūs Konstantīna Komareka un Meta Vaita. Viņi pagājušajā nedēļā tika iekļauti neaizsargāto spēlētāju sarakstā, bet vakar ar abiem līgumi tika lauzti. Austrietis Komareks 15 spēlēs nopelnīja 2+4, bet amerikānis Vaits 16 cīņās tika pie 0+5, abiem esot lielos mīnusos lietderības rādītājā (attiecīgi -10 un -11).