Teodors Bļugers (pa kreisi)  aizsardzībā mačā pret Kalgari “Flames”.
Teodors Bļugers (pa kreisi) aizsardzībā mačā pret Kalgari “Flames”.

Neizmantotas iespējas, ielaisti vārti vairākumā – Bļugeram un Girgensonam raiba nakts NHL 0

NHL čempionātā mainīgām sekmēm aizvadītajā naktī spēlēja divi latviešu pārstāvētie klubi. Pitsburgas “Penguins” ar Teodoru Bļugeru sastāvā pagarinājumā ar 3:2 pārspēja Kalgari “Flames”; Bufalo “Sabres” ar 2:5 viesos zaudēja Tampabejas “Ligtning”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Vārtu guvumam tuvāk bija Bļugers, kurš otrajā trešdaļā trāpīja pa vārtu stabu, bet kopumā laukumā bija 12 minūtes un 24 sekundes. Uzvaras vārtus guva “Penguins” uzbrukuma līderis Džeiks Gencels.

Iepriekšējā spēlē divus vārtus guvušais Zemgus Girgensons varēja izcelties arī šoreiz, kad pirmās trešdaļas beigās mazākumā aizskrēja vienatnē pret “Ligtning” vārtsargu Andreju Vasiļevski. Šajā duelī triumfēja vārtsargs. Girgensons spēlēja 13 minūtes un 47 sekundes, no tām vairāk par četrām minūtēm mazākumā, trīs reizes meta pa vārtiem un izpildīja divus spēka paņēmienus. Spēles iznākuma izšķīra mājinieku divi gūtie vārti mazākumā 43 sekunžu laikā.

Elvja Merzļikina konkurents Kolumbusas “Blue Jackets” vārtos Jonass Korpisalo nosargāja savus vārtus neieņemtus, un “Blue Jackets” savā laukumā pieveica Otavas “Senators”, kas joprojām spēlē bez Rūdolfa Balcera, ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0).
Lai otro reizi NHL savus vārtus atstātu neieņemtus, Korpisalo bija jāatvaira 25 metieni. Uzvaras vārtus trešās trešdaļas 21.sekundē guva Olivers Bjorkstrands.

Austrumu konferences tabulā “Penguins” ar 30 punktiem ir 5. vietā, “Sabres” ar 25 punktiem 11. vietā, “Blue Jackets” ar 24 punktiem 13. vietā, Otavas “Senators” ar 23 punktiem 14. vietā.