Atēnu “AEK” līdzjutējs iemet petardi Amsterdamas “Ajax” fanu sektorā.

Nekārtības Atēnās – futbola fani trako Čempionu līgas spēles laikā 0

Otrdien UEFA Čempionu līgas spēlē Atēnās pamatīgas nekārtības sarīkoja vietējā kluba “AEK” fani, uzbrūkot Nīderlandes kluba Amsterdamas “Ajax” līdzjutējiem.

Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi”

Kā redzams aculiecinieka video, tad “AEK” fani atstāja savu sektoru un pietuvojās viesu komandas atbalstītājiem, “Ajax” līdzjutēju sektorā iemetot arī pudeli ar degošu šķidrumu, savainojot vairākus cilvēkus. Abu vienību līdzjutēju starpā sadursmes notika jau pirms spēles, bet Atēnu policija informējusi, ka slimnīcā pēc fanu nekārtībām pašlaik nonākuši 11 cilvēki.

“AEK” šajā mačā cieta zaudējumu ar rezultātu 0:2 (0:0), spēles 67.minūtē mājiniekiem paliekot mazākumā, jo no laukuma tika noraidīts Marko Livaja. Tieši pēc tam “Ajax” arī iesita abus vārtus, divas reizes izceļoties Dušanam Tadičam, kurš 68.minūtē realizēja “pendeli”, bet četras minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja.

Pēc uzvaras “Ajax” pirmo reizi pēdējo 13 gadu laikā sasniedza UEFA Čempionu līgas izslēgšanas turnīru, turklāt tajā iekļuva arī pašreizējā trofejas glabātāja Madrides “Real” no Spānijas un Itālijas komanda “AS Roma”.

“Ajax” ar 11 punktiem piecās spēlēs ir E apakšgrupas līdere, par punktu apsteidzot Minhenes “Bayern”, kas aizvadījusi četras spēles. Abas komandas jau nodrošinājušas vietu izslēgšanas spēlēs. Tikmēr četri punkti ir Lisabonas “Benfica”, bet “AEK” ir tukšā.