Rodions Kurucs

“Nets” ar Kurucu rezervē piekāpjas “Jazz” komandai 0

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs otrdien nedevās laukumā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bruklinas “Nets” komanda cieta zaudējumu.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

“Nets” viesos ar rezultātu 114:119 (35:29, 33:24, 24:31, 22:35) piekāpās Jūtas “Jazz” komandai, piedzīvojot otro zaudējumu pēc kārtas.

Bruklinas komandā 27 punktus guva Kairijs Ērvings, 21 punkts bija Spenseram Dinvidijam, bet ar 15 punktiem un 17 atlēkušajām bumbām izcēlās Deandrē Džordans.

Uzvarētājiem 30 punktus guva Donovans Mičels, bet 18 punkti un 15 bumbas zem groziem bija Rūdijam Gobēram.

“Nets” pirms puslaika pārtraukuma iekrāja pārsvaru ar divciparu skaitli, bet spēle otro pusi iesāka ar pēc kārtas ielaistiem 13 punktiem. Trešajā ceturtdaļā ņujorkieši noturējās vadībā, tomēr ceturtajā ceturksnī “Jazz” vairākas reizes lika viesiem nonākt iedzinējos.

Nepilnas astoņas sekundes pirms pamatlaika beigām Ērvings nerealizēja “trejaci”, kas viesiem varētu būt bijis uzvaras metiens. Rezultāts saglabājās 116:114 mājinieku labā, turklāt līdz finālsvilpei “Jazz” iemeta vēl trīs soda metienus.

“Nets” ar četrām uzvarām desmit spēlēs ieņem desmito vietu Austrumu konferencē, taču tāda pati bilanci ir septītajā pozīcijā esošajai Šarlotas “Hornets”.

Bruklinas komanda izbraukumu turpinās ceturtdien ar maču pret Denveras “Nuggets”.