foto – dinamoriga.eu

Noraidījumi, trīs ātri zaudēti vārti un izgāzts sezonas sākums (video) 0

Tā var raksturot Rīgas “Dinamo” sniegumu KHL čempionāta devītās sezonas pirmajā spēlē, kurā rīdzinieki ar 1:3 (0:3, 1:0, 0:0) zaudēja HK “Soči” komandai.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 192

“Dinamo” pirmos vārtus sezonā guva Koltons Gilīss, bet pretinieku rindās ar diviem gūtiem vārtiem šajā spēlē atzīmējās Iļja Krikunovs, kamēr vienreiz Jakubu Sedlāčeku pārspēja arī Igors Ignatuškins.

Rīdzinieki jau trešajā minūtē nonāca mazākumā, kad laukuma vidusdaļā noteikumus pārkāpa Miķelis Rēdlihs. Mājiniekiem vajadzēja tikai 12 sekundes lai atklātu spēles rezultātu, ko pēc cīņas vārtu priekšā izdarīja Iļja Krikunovs.

Divas minūtes vēlāk “Dinamo” mazākumā atstāja Pjotrs Ščastļivijs, un arī šoreiz laukuma saimnieki ātri realizēja vairākumu, kad otrreiz precīzs bija Krikunovs. Pēc gūtajiem vārtiem “Soči” turpināja uzbrukt, taču arī rīdzinieki atbildēja ar pretuzbrukumiem. Pirmā puslaika 14.minūtē “Dinamo” par skaitliskā sastāva pārkāpumu vēlreiz nonāca mazākumā. Šoreiz rīdziniekiem nevienādos sastāvos bija palikusi vien viena sekunde, bet atkal tika ielaisti vārti, kurus guva Igors Ignatuškins.

Arī otrā perioda sākumā viesi nonāca mazākumā, jo uz divām minūtēm tika noraidīts Nikolajs Jeļisejevs, taču šoreiz pretinieku vairākums tika noturēts. Vienā no epizodēm Sedlačeks nesapratās ar laukuma spēlētājiem, un vārti palika tukši, bet “Soči” šo iespēju neizmantoja. Trešdaļas vidū jau rīdziniekiem bija iespēja spēlēt divus vairākumus pēc kārtas, un otrā iespēja tika izmantota. “Dinamo” pirmos vārtus sezonā guva Koltons Gilīss, kuram asistēja Džastins Šags.

Perioda beigās rīdzinieki vēlreiz aktivizējās, bet pretinieki 17 sekunžu laikā nopelnīja divus noraidījumus, kas Rīgas klubam vairāk nekā pusotru minūti ļautu spēlēt piecatā pret trijiem, taču noraidījās arī aizsargs Georgijs Pujacs, atstādams viesus četratā. Līdz perioda beigām spēles rezultātu izmainīt neizdevās, un Rīgas hokejisti uz ģērbtuvēm devās ar divu vārtu deficītu.

Trešās perioda sākumā pretinieki noturēja savu pārsvaru, taču trešdaļas vidū nonāca mazākumā. Rīgas vienībai padevās pāris bīstami metieni, taču uzdevumu augstumos bija “Soči” vārtsargs Konstantīns Baruļins. Jo tuvāk bija pamatlaika beigās, jo aktīvāk rīdzinieki spēlēja, bet cīņas gaitu viņiem lauzt neizdevās, tādējādi tika piedzīvots zaudējums 1:3.

Sezonas ievadā Rīgas “Dinamo” pirmās sešas spēles aizvadīs viesos, taču pēc pirmajām trim cīņām komandai būs pārtraukums, kura laikā Latvijas izlase Rīgā cīnīsies par ceļazīmi uz 2018.gada Phjončhanas ziemas olimpiskajām spēlēm. No Rīgas “Dinamo” komandas valstsvienības kandidātu sarakstā ir iekļauti 13 spēlētāji.

Pēc spēles Sočos rīdziniekus ceturtdien gaida tikšanās ar Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuru trenē Pēteris Skudra, Ģirts Ankipāns un Normunds Siliņš, savukārt sestdien notiks cīņa ar Maskavas “Spartak”. Savukārt septembra pirmajā pusē būs jādodas izbraukumā, lai tiktos ar Ufas “Salavat Julajev” (6.septembrī), Magņitogorskas “Metallurg” (8.septembrī) un Čeļabinskas “Traktor” (10.septembrī).