Zemgus Girgensons nobloķējis metienu.
Ekrānšāviņš no video

NOSKATIES: Girgensons ar pašaizliedzīgi bloķētu metienu nopelna rezultatīvu piespēli 0

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons svētdien nopelnīja rezultatīvu piespēli NHL spēlē, palīdzot Bufalo “Sabres” viesos ar 4:2 pārspēt Bostonas “Bruins”.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

Girgensons pie punkta tika visai netipiskā veidā – pēdējā minūtē pretinieki atradās iedzinējos ar vienu vārtu starpību un, mēģinot panākt neizšķirtu, bija nomainījuši vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Ripa tika izspēlēta uz aizsargu, kurš ar spēcīgu šķīlienu meta pa vārtiem, taču Girgensons pašaizliedzīgi krita uz ledus un nobloķēja metienu. Ripu uztvēra komandas biedrs Sems Reinhārts, aizskrēja uz priekšu, atspēlēja Džekam Aikelam, kurš to raidīja tukšos vārtos, panākot 4:2 (video epizode no 3:45 minūtes).

Kopā Girgensons spēlēja 16:58 minūtes, nopelnīja rezultatīvu piespēli, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un maču beidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šosezon 31 aizvadītajā spēlē viņa rēķinā astoņi punkti (3+5).

Šajā spēlē uzvarētāju rindās Aikels izcēlās ar 2+2, Reinhārtam 0+3, bet Džefam Skineram 2+0. “Sabres” ir Austrumu konferences vicelīderi, bet “Bruins” atrodas sestajā vietā.