Daniels Ontužāns (otrais no labās)debijas spēlē Minhenes “Bayern” pirmās komandas sastāvā.

Ontužāns debitē “Bayern” sākuma sastāvā mačā pret Londonas “Arsenal” 0

Latvijas futbola izlases pussargs Daniels Ontužāns trešdien ASV devās laukumā Vācijas flagmaņa Minhenes “Bayern” pārbaudes mačā pret pazīstamo Anglijas klubu Londonas “Arsenal”.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Neviens to pat nenojauta – pasaulē populāros kosmētikas produktos vēzi izraisošas ķīmiskas vielas 800 reižu pārsniedz normu 42

Abas komandas sacentās Kalifornijas pilsētā Kārsonā, bet šajā mačā ar rezultātu 2:1 (0:0) uzvarēja “Arsenal”.

Vien 19 gadus vecais Ontužāns šajā spēlē laukumā devās “Bayern” sākumsastāvā, tādējādi debitējot Minhenes kluba pirmās komandas rindās. Viņš aizvadīja visu pirmo puslaiku, tomēr tā izskaņā, izpildot izklupienu, iedzīvojās potītes savainojumā. Otrajā puslaikā “Bayern” spēlēja jau ar pavisam citu sastāvu, nomainot visus 11 futbolistus.

Šīs spēles rezultāts tika atklāts 49.minūtē, kad, bumbu savos vārtos raidīja “Bayern” futbolists Luiss Pozņanskis, bet 71.minūtē slavenais Roberts Levandovskis panāca neizšķirtu. “Arsenal” uzvaru nodrošināja 88.minūtē, kad vārtus guva Edvards Nketia.

Turpinājumā sestdien “Bayern” futbolisti Hjūstonā spēkosies pret Spānijas grandu Madrides “Real” un 23.jūlijā Kanzassitijā pret Itālijas vienību “AC Milan”.

Pērnā gada vasarā Ontužāns ar “Bayern” parakstīja trīs gadu līgumu, bet līdz šim viņš spēlējis Minhenes kluba jaunatnes komandās. Savukārt jūnijā pussargs debitēja Latvijas izlasē, taču komanda piedzīvoja kaunpilnu zaudējumu pret Slovēniju (0:5).