Ošam par noraidījumu Šveices čempionātā piešķirta papildus diskvalifikācija 0

Latvijas futbola izlases aizsargs Mārcis Ošs par nopelnītu sarkano kartīti Šveices augstākās līgas mačā saņēmis divu spēļu diskvalifikāciju.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 192

Neišateles “Xamax” komandas aizsargs Ošs no laukuma tika noraidīts sestdienas spēlē pret “St.Gallen”, kurā viņa pārstāvētā vienība viesos cieta zaudējumu ar 2:3. Latvietis sarkano kartīti nopelnīja jau 51.minūtē, kad izklupienā pēc bumbas ietriecās pretinieka kājās.

Šveices čempionāta rīkotāji otrdien paziņoja, ka Ošam piespriesta divu spēļu diskvalifikācija.

Līdz ar to Ošs nevarēs piedalīties divās nākamajās “Xamax” spēlēs – vispirms svētdien pret čempioni Bernes “Young Boys”, kā arī pēc pārtraukuma 2.februārī pret šo pašu vienību.

“Xamax” ar 13 punktiem 17 spēlēs Šveices čempionāta kopvērtējumā ieņem pēdējo vietu desmit komandu konkurencē. Sezonas vājākajai komandai augstākā līga būs jāpamet.

Pašlaik 27 gadus vecais Ošs uz “Xamax” pārcēlās vasarā un pēdējā laikā kļuvis par stabilu sākumsastāva aizsargu. Tiesa, komanda pie uzvaras nav tikusi jau kopš 26.septembra.