foto – eurocupbasketball.com

Pasečņika varena spēle liek kapitulēt Madrides “Real” 0

Latvijas basketbola valstsvienības centra spēlētājs Anžejs Pasečņiks svētdien Spānijas čempionāta spēlē Madridē sameta 16 punktus karaliskā “Real” grozā, palīdzot “Gran Canaria” izcīnīt uzvaru ar rezultātu 93:81 (23:9, 21:24, 20:25, 29:23).

10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Pasečņika 16 punkti bija dalīti labākais rezultāts uzvarētāju komandā. 12 punktus latvietis guva pirmajā puslaikā, kad bija pamanāmākais spēlētājs laukumā; pēc pārtraukuma Anžeja spēles laiks būtiski samazinājās ātri sakrāto piezīmju dēļ.

Tiek paredzēts, ka nākamajā vasarā NBA draftā Pasečņiku varētu izvēlēties pirmās kārtas beigās un viņa nokļūšana Amerikas basketbolā ir tikai laika jautājums. Šādas spēles, kad izbraukumā tiek apspēlēts pats “Real” un pats esi starp līderiem, noteikti tiek pamanītas arī NBA skautu blociņos. Lai izdodas!

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS
SPĀNIJA
. “Gran Canaria” – “Real” 93:81 viesos, Anžejs Pasečņiks (22 min) 16 (6/8, 1/1, 1/4, rezultatīvākais)+4AB. “Fuenlabrada” – “Tenerife” 61:85, Rolands Šmits (27 min) 11+5AB. Otrā līga, “Barcelona II” – “Araberri” 78:70, Rodions Kurucs (26 min) 3+2AB.
VTB LĪGA. “Zenit” – “Jeņisej” 94:78, Jānis Timma (19 min) 13+2AB+2RP.
GRIEĶIJA. “PAOK” – “AEK” 71:76 viesos, Žanis Peiners (30 min) 6+2AB.
RUMĀNIJA. “Targu Mureš” – “Pitesti” 93:77, Ernests Kalve (26 min) 12+8AB.
VĀCIJA. “Telekom Bonn”- “Bayreuth” 101:94, Ojārs Siliņš (21 min) bez punktiem.
FRANCIJA. Otrā līga. “Nantes” – “Bourg” 72:80 viesos, Rihards Kuksiks (24 min) 20 (3p. 5/5)+3AB. “Evreux” – “Maurienne” 82:64, Ričmonds Vilde (17 min) 6+4AB.
ZVIEDRIJA. “Sodertalje” – “Lulea” 82:67, Dāvis Lejasmeiers (32 min) 8+8RP+5AB.
POLIJA. “Energa Czarni” (treneris Roberts Štelmahers) – “Anwil” 63:69 viesos.

Sievietes
TURCIJA
. “Istanbul Universitesi” – “Galatasaray” 65:78, Aija Putniņa (36 min) 12+8AB; viesos Kristīne Vītola (35 min) 8+10AB. Elīna Babkina lauzusi līgumu ar “Canik” komandu.
BEĻĢIJA. “Castors Braine” (treneris Ainars Zvirgzdiņš) – “Namur” 77:31, Ance Aizsila (13 min) 1+3RP; viesos Dita Rozenberga (30 min) 8+5AB.
ZVIEDRIJA. “Udominate” – “Sodertalje” 80:46, Zenta Meļņika (28 min) 11+13AB+5RP.
VĀCIJA. “Saarlouis” – “Wasserburg” 64:92 viesos, Sabīne Niedola (37 min) 17+9AB+5RP+5PB. “Keltern” – “Bad Aibling” 70:50, Anita Teilāne (11 min) 2+5AB.
KRIEVIJA. Kurskas “Dinamo” (otrais treneris Mārtiņš Zībarts) – “UGMK” 99:86.