Pekinas “Kuņluņ Red Star” komanda KHL spēlē trešo sezonu, taču tās rindās vārtus beidzot guvis arī Ķīnā dzimis hokejists.

Pēc teju trim gadiem tas ir noticis – “Kuņluņ Red Star” labā vārtus gūst Ķīnā dzimis hokejists 0

Ķīnas klubs Pekinas “Kuņluņ Red Star” KHL čempionātā spēlē trešo sezonu, taču 2019.gada 20.februāri var ierakstīt šī kluba vēstures grāmatā, jo pirmo reizi šīs vienības rindās vārtus guva Ķīnā dzimis hokejists.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

“Kuņluņ Red Star”, kur šosezon spēlē arī Krišjānis Rēdlihs un Krievijas pilsonību pieņēmušais Oskars Bārtulis, trešdien savās mājās ar 6:3 uzvarēja Vladivostokas “Admiral”. Spēles 42.minūtē laukuma saimnieku labā izcēlās 20 gadus vecais Žudi Jins, panākot 4:2 “Kuņluņ Red Star” labā.

Žudi Jins Pekinas vienībā spēlēja arī pērn, esot pieteikts 25 mačos, taču laukumā tiekot epizodiski, vidēji mačā nospēlējot nepilnas trīs minūtes. Savukārt šosezon Jinam šī bija pirmā spēle KHL, jo viņš pārstāvēja Pekinas fārmklubu, kas spēlē Krievijas Augstākajā līgā (VHL), tur 51 spēlē gūstot četrus vārtus un 15 reizes asistējot partneriem.

Pekinas vienība aizvadīja savu pirmspēdējo spēli šajā sezonā, jo tā jau ir zaudējusi izredzes tikt Gagarina kausa izcīņā. Rēdlihs un Bārtulis šim mačam nebija pieteikti.

Ķīnas kluba prezidents ir latvietis Raitis Pilsētnieks.