Peldētāja Arina Baikova labojusi valsts rekordu 800 metru distancē brīvajā stilā.

Peldētāja Baikova labo Latvijas rekordu 800 metros brīvajā stilā 0

Latvijas peldētāja ‘jūrmalniece Arina Baikova svētdien Kazaņā Pasaules kausa posmā laboja valsts rekordu 800 metros brīvajā stilā.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija

Baikova šo distanci veica deviņās minūtēs un 9,20 sekundēs, Kristas Ceplītes pirms četrarpus gadiem sasniegto rezultātu labojot par 0,80 sekundēm.

Šajā distancē piedalījās tikai piecas peldētājas un Baikovas rezultāts bija starp viņām vājākais, Latvijas peldētājai no ceturtās vietas atpaliekot gandrīz 25 sekundes.

Vēl Baikova 400 metros brīvajā stilā finišēja pēc četrām minūtēm un 25,21 sekundes, kas deva 12.vietu 16 peldētāju konkurencē, bet uz pusi īsākā distancē ar divām minūtēm un 5,02 sekundēm ieņēma 16.vietu starp 23 sportistēm. Savukārt 200 metros uz muguras viņa finišēja pēc divām minūtēm un 18,89 sekundēm, ieņemdama 13.vietu no 20 peldētājām.

Tikmēr Gabriela Ņikita 50 metros tauriņstilā ar 27,80 sekundēm bija 14. starp 40 peldētājām, 50 metros brīvajā stilā ar 26,38 sekundēm ieņēma dalītu 21.vietu no 48 dalībniecēm, bet 100 metros brīvajā stilā ar 58,17 sekundēm guva 25.pozīciju 35 peldētāju konkurencē.

Savukārt Ģirts Feldbergs 50 metru brīvā stila peldējumā ar 23,69 sekundēm bija 24. starp 48 dalībniekiem, bet uz pusi garākā distancē viņš ar 52,67 sekundēm bija 30.vietā no 47 peldētājiem. Viņš startēja arī 50 metru peldējumā uz muguras, kur ar 26,36 sekundēm bija 14.pozīcijā starp 27 sportistiem, bet divreiz garākā distancē viņam ar 55,85 sekundēm bija 11.vieta starp 25 sportistiem.