Teodors Bļugers (no labās) spēlē pret Nešvilas “Predators”.

“Penguins” Bļugera noraidījuma laikā ielaiž vārtus un zaudē 0

Neveiksmīgu spēli piektdien NHL aizvadīja Latvijas hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins”, kas savā laukumā ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) zaudēja Nešvilas “Predators”.

Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 228

Viesi uzvaras ripu iemeta brīdī, kad uz noraidīto soliņa atradās tieši Bļugers.

Rezultātu otrajā minūtē atklāja “Predators” spēlētājs Kreigs Smits, bet otrā perioda beigu daļā, kad Bļugers izcieta divu minūšu sodu par Viktora Arvidsona bloķēšanu, tieši “cietušais” zviedrs panāca 2:0 viesu labā. Zīmīgi, ka Arvidsonam šis bija 100.precīzais metiens NHL karjerā.

Divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām Nešvilas kluba labākais aizsargs Pernels Karls Subans guva arī trešos vārtus. “Penguins” minūti pirms sirēnas vienus vārtus atspēlēja, izceļoties Nikam Bjugstadam, taču ar to bija par maz, lai turpinātu trīs uzvaru sēriju.

Teicamu spēli “Predators” vārtos aizvadīja soms Pekka Rinne, kurš atvairīja 42 metienus, esot minūtes attālumā no “sausās” uzvaras.

Bļugers spēlēja astoņas minūtes un 49 sekundes, pa vārtiem nemeta un maču beidza ar neitrālu lietderības rādītāju.

Viņš savā debijas sezonā NHL 24 spēlēs guvis sešus vārtus, veicis četras rezultatīvas piespēles un ticis pie pozitīva lietderības koeficienta +8.

“Penguins” ar 95 punktiem 78 spēlēs ieņem sesto vietu Austrumu konferencē, bet savā divīzijā ir trešā, gana droši pretendējot uz vietu izslēgšanas spēlēs.