Teodors Bļugers cenšas atņemt ripu “Kings” aizsargam Adrianam Kempem.

“Penguins” un Bļugeram ceturtais zaudējums pēc kārtas 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā komanda Pitsburgas “Penguins” trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē piedzīvoja zaudējumu pret otro vājāko klubu līgā – Losandželosas “Kings”.

Notriektā tautumeita 6

“Penguins” viesos ar 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) kapitulēja “Kings”, piedzīvojot ceturto neveiksmi pēc kārtas.

Bļugers “Penguins” komandā uz ledus pabija 13 minūtes un 46 sekundes, no kurām nedaudz vairāk nekā divas ar pusi minūtes nospēlētas mazākumā. Tāpat uzbrucējs izdarīja vienu metienu, reizi bloķēja pretinieka mesto ripu un uzvarēja divos no septiņiem iemetieniem. Viņš spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Kings” vadībā izvirzījās pirmā perioda trešajā minūtē, kad skaitlisko vairākumu realizēja Bleiks Lizote, savukārt otros vārtus izdevās gūt vien 40.minūtes beigās – precīzi meta Trevors Luiss. “Penguins” savus goda vārtus izdevās gūt trešā perioda septītajā minūtē, kad pēc Jevģēņija Malkina un Patrika Hērnkvista piespēles, izcēlās Braiens Rasts.

Nākamais mačs “Penguins” vienībai paredzēts piektdien viesos pret Anaheimas “Ducks”.

“Penguins” ar 80 punktiem 62 spēlēs Austrumu konferencē ieņem ceturto vietu.