Edgars Točs uzbrukumā.

Pļaviņš/Točs neveiksmīgi turpina Eiropas čempionātu Maskavā 0

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgards Točs trešdien Eiropas meistarsacīkstēs Maskavā piedzīvoja pirmo zaudējumu.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Sacensībās ar 16.numuru izliktais Latvijas duets A apakšgrupas otrajā mačā ar 0-2 (19:21, 18:21) piekāpās austriešiem Aleksandram Hūberam un Kristoferam Dresleram, kuriem piešķirts 32.numurs.

Pirmajā setā abi pāri ilgstoši spēlēja punkts punktā, neatļaujot pretinieku duetam veikt lielu izrāvienu, tomēr izskaņā nedaudz veiksmīgāki bija austrieši, gūstot uzvaru ar 21:19. Otrajā setā spēle gaita nemainījās, un abi pāri spēlēja neizšķirti (12:12). Īsi pēc tam latvieši nonāca iedzinējos ar 13:17, bet mača izskaņā rezultāts vēstīja nepatīkamo 16:19. Neilgu brīdi vēlāk pretinieki lielas kļūdas nepieļāva un svinēja uzvaru mačā ar 18:21.

Pēdējā grupu turnīra spēle latviešiem paredzēta ceturtdien pret pasaules ranga līderiem no Norvēģijas Kristianu Sērumu un Annešu Mūlu.

Latvijas duets Točs un Pļaviņš A apakšgrupas pirmajā spēlē ar 2-0 (21:17, 21:10) pārliecinoši pārspēja Krievijas pāri Ruslanu Bikanovu un Valēriju Samodaju, kuriem turnīrā piešķirts 17.numurs.

Tikmēr Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs, kuriem piešķirts 14.numurs ar 2-0 (21:15, 21:17) guva panākumu pār Serbijas pāri Lazaru Kolariču/Stefanu Bastu, kuriem ticis 19.numurs. Tāpat pie uzvaras tika arī dāmu duets Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa, kuras izliktas ar 20.numuru. Viņas pirmajā mačā ar 2-1 (21:23, 21:19, 15:13) uzvarēja mājiniecēs Jekaterinu Birlovu/Jevgēņiju Ukolovu, kurām Maskavā ticis 13.numurs.