Portugāle dramatiskā spēlē pieveic Dāniju 0

Eiropas futbola čempionātā Portugāle trešdien dramatiskā mačā ar 3:2 pārspēja Dāniju.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Portugāļiem vārtus guva Pepe, Helders Poštiga un Varela, savukārt, dāņiem divas reizes izcēlās Niklass Bendtners.

Spēles gaitā Portugāle bija vadībā ar 2:0, taču līdz pārtraukumam Bendtners vienus vārtus atguva. 80. minūtē viņš ar galvu sita precīzi vēlreiz, un dāņiem neizšķirts būtu ļoti labs rezultāts, tikmēr portugāļiem tas nederēja, jo pirmajā spēlē viņi zaudēja Vācijai. Centieni izraut uzvaru vainagojās panākumiem 89. minūtē, kad uzmainītais Varela guva uzvaras vārtus.

Abām komandām pēc diviem mačiem ir pa trim punktiem. Vēlāk vakarā B grupas spēlē Nīderlande tiksies ar Vāciju.