“Prizmas” hokejisti aptur “Mogo” desmit uzvaru sēriju 0

“Prizma” otrdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) čempionāta mačā savā laukumā ar 3:2 (2:2, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja “Mogo”, apturot pretinieku desmit uzvaru sēriju.

Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1

Uzvaru mājiniekiem “bullīšos” nodrošināja pieredzējušā Alekseja Širokova precīzais metiens.

Visi vārti pamatlaikā tika gūti jau spēles pirmajā trešdaļā. Jau otrajā minūtē Kaspars Saulietis izvirzīja “Mogo” vadībā, bet Sergejs Pečura 14.minūtē rezultātu līdzsvaroja. Savukārt 19.minūtē Vladimirs Mamonovs no jauna vadībā izvirzīja viesus, taču tikai 12 sekundes līdz lielajam pārtraukumam Miks Lipsbergs atkal panāca neizšķirtu.

Pamatlaika turpinājumā neviena no komandām vārtus vairs neguva, turklāt tas netika paveikts arī pagarinājumā. Savukārt pēcspēles metienos “Prizmai” nodrošināja Širokovs.

Kopvērtējuma līderpozīcijā ar 32 punktiem 13 mačos atrodas “Mogo”, bet no tās par diviem punktiem atpaliek 14 mačus aizvadījusī “Prizma”. Aiz abām vadošajām komandām ar 20 punktiem 12 spēlēs ir “Zemgale”/LLU, bet tālāk ar 18 punktiem seko “Rīga” un “Kurbads” vienības, kas aizvadījušas attiecīgi 11 un 12 cīņas. Visbeidzot sestā ar pieciem punktiem ir “Liepāja”, kamēr trīs punkti ir “Lido” vienībai.

OHL regulārajā čempionātā septiņas komandas aizvadīs sešu apļu turnīru, katrai vienībai nospēlējot pa 36 spēlēm. Pamatsacensības noslēgsies 2019.gada 2.martā.

Izslēgšanas mačos iekļūs četras labākās vienības.