Pujacs “Avangard” debitē ar uzvaru pār Znaroku 0

Georgijs Pujacs pirmdien Maskavā debitēja KHL vienībā Omskas “Avangard”, pēcspēles metienos ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) uzvarot Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Maskavas “Dinamo”.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Pujacs spēlēja 20:06 minūtes, vienu reizi meta pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderību -1. Viņš bija laukumā jau pirmajā minūtē, kad Mareks Kvapils izvirzīja vadībā maskaviešus. Pujacs spēlēja otrajā aizsargu pārī kopā ar Antonu Belovu.

Omskieši izlīdzinājumu panāca otrā perioda beigās, bet izšķirošo pēcspēles metienu realizēja Aleksandrs Perežogins.

Pujacs uz “Avangard” pārcēlās pagājušās nedēļas beigās no Novosibirskas “Sibirj”, kur spēlēja kopš 2009. gada.

“Avangard” Austrumu konferencē ar 42 spēlēs iegūtiem 68 punktiem atrodas piektajā vietā.