“Riga” futbolists Deniss Rakels.

Rakels iesit pirmos vārtus Rīgā 0

Latvijas kausa izcīņā futbolā svētdien ceturtdaļfināla mačā uzvaru izcīnīja “Riga” vienība, kas savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:0) apspēlēja Jūrmalas “Spartaka” komandu.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Vārtus rīdzinieku sastāvā guva serbs Štefans Paničs, Deniss Rakels un Armands Pētersons. Savukārt vienīgos vārtus Jūrmalas komandas rindās guva Mārcis Ošs.

Spēles pirmajā puslaikā rīdzinieki tika pie iespējas izpildīt standartsituāciju, pēc kuras bumbu vārtos 14.minūtē sita Paničs. Serbu futbolistam tas bija pirmais vārtu guvums “Riga” sastāvā.

Spēles turpinājumā Tomislavs Šaričs kādā no epizodēm rupji kļūdījās piespēlē savā laukuma pusē, kā rezultātā bīstama izdevība radās nikaragviešu futbolistam Arianeram Smitam, kurš gan neizmantoja labu iespēju. Puslaika turpinājumā izdevība dubultot rezultātu bija rīdziniekiem, kad 57.minūtē no tuvas distances Rakels bumbu piespēlēja spēcīgi gar vārtiem, taču neviens no nepāradresēja vārtos

Otrajā puslaikā “Riga” izdevās rezultātu palielināt, kad ar precīzu sitienu no kreisās malas izcēlās Rakels. Arī Latvijas uzbrucējam tas bija pirmais vārtu guvums Rīgas kluba rindās. Spēles 89.minūtē “Spartaka” sastāvā Ošs rezultāta starpību samazināja, sitot bumbu vārtos ar galvu pēc stūra sitiena. Taču savā pēdējā uzbrukumā pēc precīzas Rakela piespēles kompensācijas laika trešajā minūtē bumbu vārtos raidīja Pētersons, pieliekot punktu spēlei.

Vēl svētdien ceturtdaļfināla cīņās tiksies “Daugavpils”/”Progress” un “Metta”/”Latvijas Universitāte” (LU), savukārt pēdējā pusfināliste tiks noskaidrota pirmdien Kurzemes derbijā, kad “Liepāja”/”Mogo” uzņems “Ventspils” futbolistus.

Latvijas futbola virslīgas līdere RFS sestdien viesos ceturtdaļfināla cīņā ar rezultātu 3:0 droši uzvarēja “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” (ViA) komandu, kā pirmajai sasniedzot sacensību pusfinālu.