Andrejs Rastorgujevs

Rastorgujevam iespaidīgs kāpums PK posma iedzīšanas distancē 0

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Holmenkollenē, Norvēģijā, izcīnīja 21.vietu Pasaules kausa pēdējā, devītā, posma 12,5 kilometru iedzīšanas sacensības, pēc sprinta paceļoties par 28 pozīcijām.

7 produkti, kas visiem šķiet veselīgi, taču patiesībā tādi nav 16
TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību
“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 55

Tikmēr uzvaru svinēja Norvēģijas biatlonists Juhanness Tīngnēss Bē, bet otrais bija viņa brālis Tarjejs Bē, bet trešais bija vācietis Arnds Peifers. J.T.Bē izcīnīja 15.uzvaru sezonā, labojot francūža Martēna Furkada pirms diviem gadiem sasniegto rekordu.

J.T.Bē neizvēra trīs mērķus, finišēdams pēc 32 minūtēm un 15,6 sekundēm. T.Bē viņam zaudēja 13,9 sekundes, bet Peifers atpalika 18,2 sekundes, abiem noslēpojot pa vienam soda aplim.

Nepilnas četras sekundes aiz goda pjedestāla bija austrietis Fēlikss Leitners, piektais bija norvēģis Vetls Šostads Kristiansens, bet pirmo sešinieku noslēdza itālis Lukass Hofers.

Rastorgujevs no 20 šāvieniem kļūdījās tikai pēdējā, J.T.Bē zaudējot divas minūtes un 15,9 sekundes. Alūksnietis nodrošinājis vietu rītdien gaidāmajās sacensībās ar kopēju startu.

Pasaules kausa kopvērtējumā pirmais ar 1230 punktiem ir J.T.Bē, turklāt viņš jau ir nodrošinājis Lielo kristāla globusu. Otrais ar 844 punktiem ir krievs Aleksandrs Loginovs, savukārt trijnieku noslēdz francūzis Kentēns Fijons-Majē ar 836 punktiem.

Rastorgujevs ar 365 punktiem ieņem 23.vietu.