Andrejs Rastorgujevs trasē.

Rastorgujevs sprintā atkal aizšauj garām no guļus pozīcijas un paliek otrajā desmitā 0

Andrejs Rastorgujevs piektdien Itālijas kalnu kūrortā Antholcā izcīnīja 17.vietu Pasaules kausa sestā posma desmit kilometru sprinta sacensībās, otro reizi pēc kārtas šajā disciplīnā vienīgo kļūdu šaušanā pieļaujot no guļus pozīcijas.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Pirms nedēļas Rūpoldingā alūksnietis ar vienu kļūdu sprintā bija 13.vietā, bet šoreiz palika četras pozīcijas zemāk.

Uzvaru sprintā svinēja šīs sezonas līderis norvēģis Juhanness Tingnēss Bē, kurš ugunslīnijā neaizvēra vienu mērķi, finišēdams pēc 23 minūtēm un 53,9 sekundēm.

Tikmēr otrais bija viņa tautietis Ērlens Bjēntegords, kurš aizvēra visus mērķus un Bē zaudēja 17,5 sekundes, bet trešais ar vienu soda apli bija francūzis Antonīns Gigonā, kurš atpalika 20,2 sekundes.

Kārtējo neveiksmi šosezon cieta titulētais francūzis Martēns Furkads, kurš bija ceturtais, no goda pjedestāla atpalikdams 1,1 sekundi. Piekto vietu tikmēr ieņēma austrietis Simons Eders, bet pirmo sešinieku noslēdza Francijas biatlonists Simons Destjē.

Rastorgujevs uzvarētājam finišā zaudēja vienu minūti un 2,9 sekundes. Trasē viņam bija 19. ātrākais solis.

Savukārt 26.vietā pēc pirmā šaušanas bija Aleksandrs Patrijuks, kurš otrajā ugunslīnijā pieļāva divas kļūdas, beigās paliekot 76.vietā. Savukārt Latvijas trešais pārstāvis Roberts Slotiņš veica sešus soda apļus un samierinājās ar priekšpēdējo vietu 102 finišējušo biatlonistu konkurencē.

Pasaules kausa kopvērtējumā līderis ar 722 punktiem ir Bē, tālāk ar 491 punktu ir piektdien 26.vietu ieņēmušais krievs Aleksandrs Loginovs, bet pēc tam ar 471 punktu seko Furkads.

Tikmēr Rastorgujevs ar 145 punktiem ir 28.pozīcijā.

Šis Rastorgujevam pēc slimības izārstēšanas ir trešais posms. Ja vēl ceturtajā etapā Oberhofā viņš nespēja vienā no disciplīnām ieslēpot labāko divdesmitniekā, tas izdevās pagājušajā nedēļā Rūpoldingā, kad viņš sprintā izcīnīja 13.vietu, tādējādi sasniedzot pagaidām šīs sezonas labāko rezultātu.

Sestdien šī posma ietvaros notiks iedzīšana, bet svētdien būs masu starts.

Ceturtdien 7,5 kilometru sprintā pirmo uzvaru Pasaules kausa sacensībās guva Čehijas biatloniste Markēta Davidova, kamēr latviete Baiba Bendika palika 63.vietā un iedzīšanai nekvalificējās.