Frenks Razgals

Razgals met Liepājā 0

Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Frenks Razgals, kurš šosezon KHL 12 mačos tā arī nav ticis pie rezultativitātes punktiem, nosūtīts uz fārmklubu Liepājā, sestdien aizvadot spēli “Optibet” Hokeja līgā (OHL), kurā izcēlās ar gūtiem vārtiem.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

“Liepājas” komanda savās mājās ar 2:3 zaudēja “Prizmai”, lai gan pēc pirmā perioda bija vadībā ar 2:0. Razgals guva liepājnieku otros vārtus, savukārt “Prizmai” uzvaru nodrošināja pieredzējušais Edijs Brahmanis, kurš divas ripas iemeta noslēdzošajā trešdaļā.

Liepājnieku sastāvā šajā mačā laukumā gāja arī Roberts Mamčičs, Roberts Lipsbergs un Egils Kalns, kuri arī šosezon piemeŗījuši Rīgas “Dinamo” kreklus.

Tikmēr citā spēlē iepriekšējās sezonas fināla atkārtojumā vicečempione “Zemgale”/LLU viesos ar 5:2 pārspēja valsts čempioni “Kurbadu”. Abām komandām šī bija trešā savstarpējā spēle šosezon un jelgavnieki izcīnīja otro uzvaru, kas viņiem turnīra tabulā ļāva pakāpties uz trešo vietu, apsteidzot tieši “Kurbadu”.

Arī šajā mačā uzvarētāji spēles gaitā bija iedzinējos, pēc pirmā puslaika atspēlējoties no 1:2.

Uzvaru sēriju turpināja čempionāta līdere “Mogo”, kas ar 6:1 sagrāva pastarīti “Lido”, izcīnot jau desmito uzvaru pēc kārtas.

“Mogo” ir pirmā ar 31 punktu 12 spēlēs, bet no tās par trim punktiem atpaliek 13 mačus aizvadījusī “Prizma”. Aiz abām vadošajām komandām ar 20 punktiem 12 spēlēs ir “Zemgale”/LLU, bet tālāk ar 18 punktiem seko “Rīga” un “Kurbads” vienības, kas aizvadījušas attiecīgi 11 un 12 cīņas. Visbeidzot sestā ar pieciem punktiem ir “Liepāja”, kamēr trīs punkti ir “Lido” vienībai.