Lieldienu brīvdienās aizvadītas rezultatīvas spēles Latvijas futbola virslīgā 0

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 382
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 30
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Lieldienu brīvdienās atsākās Latvijas futbola virslīga, trijos no četriem mačiem komandām nodemonstrējot ļoti rezultatīvu sniegumu.

Latvijas čempione “Riga” turpināja perfekto sēriju, ar 6:1 sagraujot Jūrmalas “Spartaku”. Vēl 55. minūtē rīdziniekiem bija minimāls pārsvars (2:1), bet spēles beigās viņi dominēja laukumā.

Teicamu maču aizvadīja Stefans Miloševičs, kurš guva trīs vārtus. Pieci vārti tika gūti Daugavpilī, kur vietējā komanda ar 3:2 uzveica “Metta” futbolistus.

“Daugavpils” jau otrajā minūtē varēja izvirzīties vadībā, taču Valērijs Afanasjevs nerealizēja 11 metru soda sitienu. Līdz puslaika beigām mājinieki gan bija vadībā ar 2:1 un sīvā cīņā izrāva uzvaru, kad precīzs bija Aizeks Nortijs.

“Mettas” labā abus vārtus guva Junusa Ovolabi Muritala.

Četri vārti tika gūti “RFS” un “Liepājas” duelī, rīdziniekiem svinot panākumu ar 4:0, izcīnot pirmo uzvaru sezonā. Artūrs Zjuzins jau otrajā minūtē atklāja rezultātu, liepājniekiem vēlāk paliekot mazākumā.

Pārsvaru dubultoja Žiga Lipuščeks, bet otrajā puslaikā kurzemniekiem sagrāvi nodrošināja Tomašs Šimkovičs un Darko Lemajičs. Spēle bija ļoti asa, jo tika parādīti 11 brīdinājumi.

Trešās kārtas pēdējā cīņā “Valmiera” ar 1:0 uzvarēja “Ventspili”, trīs punktus nodrošinot 88. minūtē pēc japāņa Daisukes Jokotas sitiena.

Pēc trim kārtām līdere ar deviņiem punktiem trīs mačos ir “Riga”, septiņi punkti ir “Daugavpils” un “Valmieras” futbolistiem, bet četri punkti “RFS” kontā.

“Liepāja” un “Spartaks” seko ar trim, “Ventspils” tikusi pie viena punkta, bet “Metta” visos trīs mačos ir zaudējusi.