Roberts Savaļnieks

“RFS” futbolisti Latvijas čempionātā turpina bez zaudētiem punktiem 0

“RFS” komanda sestdien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas trešās kārtas mačā savā laukumā ar 2:1 (1:0) pārspēja “Jelgavu”, sezonu turpinot bez zaudētiem punktiem.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 65

Uzvarētāju labā vārtus guva Tomāšs Šimkovičs un Roberts Savaļnieks, bet viesiem precīzi sita Džaneiro Purperharts.

“RFS” vadībā izvirzījās pirmā puslaika kompensācijas laikā, kad pēc savulaik “Jelgavā” spēlējušā pussarga Gļeba Kļuškina piespēles Šimkovičs nonāca viens pret viesu vārtsargu Germanu Māliņu, raidot bumbu tīklā.

Spēles 59.minūtē Savaļnieks no soda laukuma labās malas pārcēla bumbu pāri Māliņam un ar skaistu sitienu panāca jau 2:0 mājinieku labā. Tiesa, pēc gūtajiem vārtiem “RFS” atslābinājās, par ko tika sodīti – pāris minūtes vēlāk Purperharts no tuvas distances vienus vārtus atguva. Turpinājumā bija vairāki bīstami momenti pie abu komandu vārtiem, dažas minūtes pirms pamatlaika beigām Artūram Zjuzinam no tuvas distances sitot pāri “Jelgavas” cietoksnim.

Spēles noslēdzošajās minūtēs rezultāts nemainījās, “RFS” komandai svinot minimālu uzvaru ar rezultātu 2:1.

Rīdzinieki jauno sezonu sākuši teicami, jo izcīnījuši trīs uzvaras tikpat mačos. Pirmajā kārtā ar 2:0 tika uzveikta “Liepāja”, bet tad ar 3:2 pārspēta Jūrmalas “Spartaks”.

Gana sekmīgs sezonas ievads bija arī pagājušās sezonas sestās vietas īpašniecei “Jelgavai” – tā gan vispirms ar 0:1 atzina Latvijas čempionu “Riga” pārākumu, bet pēc tam ar 2:1 pārspēja “Ventspili”.

Ar trīs spēlēs gūtiem deviņiem punktiem virslīgas vadībā šobrīd ir “RFS”, kam ar sešiem punktiem divos mačos seko “Riga”, bet pa trīs punktiem guvušas “Valmiera Glass”/ViA, “Jelgavas”, “Ventspils” un “Daugavpils” komandas. Tikmēr “Liepāja”, “Spartaks” un “Metta/LU” ir tukšā.