Kristers Gudļevskis Rīgas “Dinamo” vārtos.

Rīgas “Dinamo” vēl viena gara “bullīšu” sērija un zaudējums Soču turnīra pirmajā spēlē 0

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” sestdien ar zaudējumu iesāka pārbaudes turnīru Sočos.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Rīdzinieki ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās “Soči” vienībai.

Uzvarētāja noskaidrošanai vajadzēja deviņas pēcspēles metienu sērijas. Rīdzinieki iemeta divus “bullīšus”, pretinieki trīs. Sezonas pirmajā pārbaudes spēlē rīdzinieki aizvadīja vēl iespaidīgāku “bullīšu” sēriju, kurā tika izpildīti 38 metieni, taču arī tad Latvijas klubs zaudēja.

Pirmais periods noslēdzās bez gūtiem vārtiem, bet otrajā trešdaļā Latvijas komanda atklāja rezultātu, ceturtajā minūtē pēc Riharda Mareņa piespēles no vārtu priekšas precīzi metot Emīlam Ģēģerim. Tiesa, trešā perioda otrajā minūtē Kristers Gudļevskis tomēr bija spiests kapitulēt, ar ļoti spēcīgu metienu latvieti pārspējot Oļegam Pogorišnijam.

Pamatlaikā un pēc tam pagarinājumā vārti netika gūti, līdz ar to mača uzvarētāja tika noskaidrota pēcspēles metienu sērijā. Tajā Latvijas vienība zaudēja ar 2:3, “Dinamo” rindās savus “bullīšus” iemeta Jākobs Berglunds un Lauris Dārziņš.

Pirmdien rīdzinieki tiksies ar Sanktpēterburgas “SKA”, dienu vēlāk pretim nāks Jaroslavļas “Lokomotiv”, bet ceturtdien būs tikšanās ar Krievijas olimpisko izlasi. Vienīgā komanda, ar ko rīdzinieki turnīrā nespēkosies, būs Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard”.

Sočos Ģirta Ankipāna un viņa palīgu rīcībā ir šādi hokejisti: vārtsargi – Kristers Gudļevskis, Maksims Tretjaks un Kristaps Nazarovs; aizsargi – Nerijus Ališausks, Uvis Balinskis, Kristofers Berjlunds, Sergejs Gimajevs, Eduards Hugo Jansons, Roberts Mamčics, Bens Māršals, Kristaps Sotnieks, Kristaps Zīle; uzbrucēji Kārters Eštons, Oskars Batņa, Jākobs Berljunds, Daniels Bērziņš, Lauris Dārziņš, Andris Džeriņš, Koltons Gilīss, Emīls Ģēģeris, Roberts Lipsbergs, Rihards Marenis, Brendons Makmilans, Gints Meija, Frenks Razgals, Miķelis Rēdlihs, Deivids Sarkanis, Dāvids Ulstrems, Patriks Zabusovs.

Dažādu iemeslu dēļ Rīgā paliks uzbrucējs Vitālijs Pavlovs, ar pārbaudes laika līgumiem esošie vārtsargs Niklāvs Rauza un aizsargs Kristaps Bazevičs, kā arī Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas “Rīga” uzbrucējs Ričards Grīnbergs.