Rīgas “Dinamo” vēl viena laba iespēja pakāpties uz astoto vietu 0

Rīgas “Dinamo” šodien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā izbraukumā tiekas ar Bratislavas “Slovan” vienību, kas ir vājākā visā turnīrā.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Abu komandu duelis sāksies plkst.19.30 pēc Latvijas laika, bet cīņu pārraidīs “TV Play Premium”.

Rīgas “Dinamo” šīs izbraukuma tūres pirmajā mačā sestdien ar 1:3 piekāpās Minskas “Dinamo”, zaudējot svarīgus punktus cīņā par pirmo astoņnieku. Savukārt pēc šodienas spēles Latvijas klubam sāksies izlašu pārtraukums, tomēr arī tajā būs spēles, jo 6.februārī komanda Koventri pilsētā spēkosies ar Lielbritānijas izlasi, kas gatavojas pasaules čempionātam elites divīzijā.

Savukārt pēc tam nākamais KHL mačs rīdziniekiem būs 11.februārī savā laukumā pret vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvēto Helsinku “Jokerit”, bet 15.februārī būs duelis Rīgā zem klajas debess pret Minskas “Dinamo”.

Mačā pret “Slovan” nepiedalīsies aizsargs Uvis Balinskis un uzbrucējs Frenks Razgals, kuriem ir veselības likstas, tāpēc abi jau atrodas Rīgā. Tāpat jau ilgstoši savainots ir uzbrucējs Gunārs Skvorcovs, kā arī traumēts ir šīs pašas pozīcijas spēlētājs Koltons Gilīss.

Rīgas un Bratislavas komandas savā starpā tikušās 19 reizes un rīdzinieki uzvarējuši 12 cīņās. Šosezon aizvadītajos abos mačos uzvaras guvusi Rīgas “Dinamo”.

Svētdien zaudējumu cieta rīdzinieku sīvākie konkurenti cīņā par vietu astotniekā HK “Sochi”, kas pēc varenas cīņas (no 0:3 panāca 3:3 un pēdējos vārtus ielaida 58.minūtē) ar 3:4 piekāpās “Lokomotiv”. “Dīnamo” uzvaras gadījumā rīdzinieki šodien var pakāpties uz astoto vietu.