HK “Rīga” pirmajā pārbaudes turnīrā Sanktpēterburgā.

“Rīgas” hokejisti ar zaudējumu noslēdz pārbaudes turnīru Sanktpēterburgā 0

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda “Rīga” svētdien ar zaudējumu noslēdza Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā notiekošo pārbaudes turnīru.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 382
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 30
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

“Rīga” ar 3:4 (1:0, 1:2, 1:2) piekāpās Jaroslavļas “Loko” vienībai, kas līdz ar to triumfēja Nikolaja Maslova vārdā nosauktajā turnīrā.

Rīdzinieki jau pirmajā minūtē raidīja ripu pretinieku vārtos. Kristaps Skrastiņš no centra iemeta ripu uzbrukuma zonā – tā atsitās pret gala bortu un pēc tam pret “Loko” vārtsarga muguru, ieripojot pretinieku cietoksnī. Otrā perioda pirmajā pusē “Loko” hokejisti izlīdzināja rezultātu, bet nepilnas piecas minūtes pirms trešdaļas beigām Jānis Švanenbergs pēc sava metiena nonāca pirmais pie atsistās ripas un ar atkārtotu mēģinājumu ieraidīja to vārtos.

Cīņas turpmākajā gaitā “Loko” guva trīs bezatbildes vārtus, kas Jaroslavļas komandai nodrošināja uzvaru. Spēles pēdējās minūtēs abu vienību hokejisti izvicināja dūres, rīdziniekiem tiekot pie iespējas spēlēt vairākumā. “Rīgas” komanda nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, 13 sekundes pirms pamatlaika beigām Antonam Siņegubovam pēc individuāla reida, kas sākās no aizvārtes, panākot 3:4.

Iepriekš turnīrā “Rīga” hokejisti pirmajā mačā ar 1:2 piekāpās vietējai komandai SKA-1946, trešdien ar 0:3 kapitulēts Sanktpēterburgas “Dinamo”, ceturtdien tika gūta uzvara 4:2 pār “SKA-Varjagi”, bet piektdien ciests zaudējums 2:5 pret Nursultanas “Snežnije Barsi”.

Tikmēr 20.augustā komandai paredzēts vēl viens pārbaudes turnīrs, kas norisināsies Zviedrijas pilsētā Kārstadē, kurā būs jāspēkojas ar Norvēģijas un Austrijas U-20 komandām, kā arī vietējo klubu “Farjestad”.

Iepriekš jau ziņots, ka par “Rīga” galveno treneri apstiprināts Raimonds Vilkoits, bet viņam asistēs Aleksandrs Ņiživijs. Tikmēr par vārtsargu treneri strādās Nikolajs Žurkovs, savukārt par komandas menedžeri turpinās strādāt Juris Opuļskis.