“Rīgas” hokejisti MHL sezonu sāk ar “sauso” zaudējumu 0

Latvijas komanda “Rīga” trešdien ar “sauso” zaudējumu iesāka Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) jauno sezonu.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

“Rīga” savā laukumā ar rezultātu 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) piekāpās Piejūras novada “Taifun” komandai.

Vairāk nekā pusi no spēles rīdzinieki nosargāja savu vārtus neskartus, bet otrā perioda 12.minūtē bija spiesti kapitulēt pirmo reizi mačā. Sešas minūtes vēlāk “Taifun” dubultoja savu pārsvaru, bet trešo reizi ripa mājinieku vārtos ielidoja trešā perioda trešajā minūtē.

Rīt abas komandas tiksies atkārtoti, bet svētdien un pirmdien Rīgā viesosies Habarovskas “Amurskije Tigri” vienība.

Kā vēstīts, pagājušajā nedēļā “Rīgas” komandu atstāja pamatvārtsargs Jānis Voris, kurš karjeru turpinās kādā no Ziemeļamerikas jauniešu līgām.

Komandas galvenais treneris šajā sezonā būs Aigars Cipruss, kurš amatā nomainījis Ronaldu Ozoliņu. Ciprusa palīgs būs Raimonds Vilkoits, kurš šo amatu ieņēma arī iepriekšējā sezonā.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās trīs sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.