Rūdolfs Balcers

Rūdolf, dod šaibu! Balcers iepriecina divus letiņu hokeja fanus 0

Rūdolfs Balcers ceturtdien aizvadīja savu šosezon pirmo spēli Nacionālajā hokeja līgā (NHL), taču viņa pārstāvētā Otavas “Senators” pēc katastrofāla otrā perioda cieta neveiksmi ar 3:6.

“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Balcers ar rezultativitāti neizcēlās, nospēlēja 13 minūtes, reizi meta pa vārtiem, laukumā tika arī skaitliskajā vairākumā, palika ar negatīvu lietderību (-1), tāpēc pēc spēles viņam un citiem “Senators” spēlētājiem priecāties noteikti nebija iemesla. Jo īpaši par 11 minūtēm otrajā periodā, kad tika ielaistas četras ripas.

Tiesa, šajā mačā vismaz divi latvieši bija laimīgi, jo tika pie suvenīra no paša Rūdolfa rokas.

Proti, pirms spēles iesildīšanās laikā divi jaunekļi pie laukuma aizsargstikla novietoja nelielu plakātu ar uzrakstu “Rūdolf, dod šaibu!”. Balcers to, protams, pamanīja un suvenīru pār stiklu pārmeta, kā arī neilgu brīdi uzskavējās, lai abi līdzjutēji, kuri bija Latvijas izlases formas kreklos, varētu nofotografēt pašportretu ar hokejistu. Fotografēšanās procesā dalību ņēma arī liepājnieka komandas biedrs Breidijs Tkačuks.

To visu pamanīja arī TV operatora acs un nofilmēja.

View this post on Instagram

Small world ??. Go sens Go!

A post shared by Paul Skuja (@paulskuja) on

Otavas vienība cieta trešo neveiksmi pēc kārtas un arvien attālinās no “play off” zonas, jo ar 37 punktiem ir 14.vietā Austrumu konferencē.

Jau ziņots, ka sezonas sākumā pārbaudes mačā Balcers guva kājas traumu, tad pusotru mēnesi nespēlēja, bet vēlāk tika nosūtīts uz AHL, kur Belevilas “Senators” rindās viņš 19 spēlēs nopelnīja 24 (8+16) punktus.