Tiesneši 17.oktobra spēlē novērtē ledus tīrāmās mašīnas radīto skādi.

Salūzušas ledus tīrāmās mašīnas dēļ Liepājā nepabeidz hokeja spēli 0

Salūzušas ledus tīrāmās mašīnas dēļ trešdien Liepājā netika pabeigta “Optibet” Hokeja līgas (OHL) čempionāta spēle starp HK “Liepāja” un HS “Rīga” komandām.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

Pēc spēles divām trešdaļām ar 2:1 vadībā bija liepājnieki, bet spēles trešais periods tehnisku iemeslu dēļ netika aizvadīts. Aģentūra LETA vēsta, ka sabojājās ledus tīrāmā mašīna, kura ledū izrāva robu, bet visi centieni savest laukumu kārtībā, izrādījās nesekmīgi.

Tikmēr citā spēlē tikās OHL līdervienības, “Mogo” komandai savā laukumā ar 3:2 uzvarot “Prizmu”. Uzvarētāju rindās ar gūtiem vārtiem izcēlās Kaspars Saulietis, kurš “Mogo” pievienojās vien šīs nedēļas sākumā. Laukuma saimnieki pēc otrā perioda bija vadībā ar 2:0, taču tad “Prizma” panāca neizšķirtu, tomēr 54.minūtē uzvaras vārtus iemeta pieredzējušais Vladimirs Mamonovs.

Visbeidzot vēl vienā cīņā “Zemgale/LLU” savā laukumā ar 4:2 pieveica “Lido”.

Turnīra tabulā “Mogo” ir 23 punkti deviņos mačos, bet par četriem punktiem atpaliek “Prizma”, kam piedevām ir arī par vienu spēli vairāk nekā līderei. Ar 17 punktiem seko “Zemgale/LLU”, bet “Kurbadam” un “Rīgai” ir attiecīgi 15 un 14 punkti. Pirmspēdējā ar pieciem punktiem ir “Liepāja”, bet pēdējo pozīciju ieņem “Lido”, kas tikusi pie trim punktiem.