Latvijas florbola izlases spēlētājas Inga Ametere (no kreisās) un Māra Stapkēviča aizsardzībā.

Sensācija izpalika – Latvijas florbolistes netiek pusfinālā 0

Latvijas sieviešu florbola izlase ceturtdien pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā nespēja sagādāt sensāciju un ar 4:10 (0:5, 2:4, 2:1) kapitulēja mājinicēm Šveices spēlētājām, līdz ar to turnīra noslēgumā mūsējās cīnīsies par 5. līdz 8.vietu.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

Šveice labāko četriniekā iekļuvusi visos 12 aizvadītajos čempionātos un iepriekšējās trīs meistarsacīkstēs tika pie bronzas godalgām.

Latvijas izlases labā divus vārtus guva Laura Gaugere, pa vieniem Paula Metāla un Elizabete Pavlovska, kura tika atzīta par labāko spēlētāju komandā. Tikmēr šveicietēm ar 2+3 izcēlās Jūlija Zutere, bet “hat-trick” guva Izabella Geriga.

Tieši Geriga ar trim vārtiem jau spēles pirmajās astoņās minūtēs bija panākusi 3:0 mājinieču labā, bet pēc pirmās trešdaļas Šveicei jau bija piecu vārtu handikaps.

Turpinājumā cīņa bija līdzvērtīgāka, bet pēdējo periodu uzvarēja Latvija (2:1), kas gan neko nedeva visa mača griezumā. Tiesa, līdz šim Latvija pret Šveici nekad nebija guvusi vairāk par diviem vārtiem.

Jau ziņots, ka apakšgrupā Latvija ar 2:14 zaudēja Čehijai, ar 5:7 atzina Slovākijas pārākumu un ar 1:16 kapitulēja Zviedrijai, bet astotdaļfinālā ar 6:4 uzvarēja Norvēģiju.