Jūrmalas “Spartaks” pret BFC “Daugavpils”.

Sensācijas turpinās – no Latvijas kausa izcīņas izstājas arī “Spartaks” 0

“Jelgavas” un “Daugavpils” futbolisti pirmdien uzvarēja “Optibet” Latvijas virslīgas komandu dueļos un sasniedza kausa izcīņas ceturtdaļfinālu.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57

“Viensviens” Latvijas kausa astotdaļfināla mačā “Jelgava” pirmdien savā laukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja “Metta” futbolistus.

Vienīgos vārtus šajā cīņā iesita Irakli Bidzinašvili, kurš piecas minūtes līdz pamatlaika beigām realizēja 11 metru soda sitienu.

Savukārt “Daugavpils” futbolisti pirmdien savā astotdaļfināla mačā viesos ar 1:0 (0:0) uzvarēja Jūrmalas “Spartaku”. Vienīgos vārtus šajā mačā iesita Kaspars Kokins, kurš izcēlās 47.minūtē. Spēle gan neiztika bez asumiem, vienībām nopelnot vairākas dzeltenās kartītes, bet jau kompensācijas laikā no laukuma tika noraidīts viens no “Spartaka” līderiem Edgars Gauračs.

Svētdien par sensāciju parūpējās “komanda.lv” pirmās līgas vienība “Tukums 2000″/TSS, kas astotdaļfinālā savā laukumā ar 4:1 pārliecinoši apspēlēja pagājušā gada kausa finālisti un valsts vicečempioni “Ventspili”. Vēl Latvijas kausa ceturtdaļfinālu pārliecinoši sasniedza tā īpašniece “Riga”, kas viesos ar 6:0 sagrāva pirmās līgas komandu “Super Nova”, četrus vārtus iesitot Kamilam Biliņskim, bet “Liepāja” arī viesos ar 4:0 apspēlēja “Smilteni”/BJSS. Tikmēr divu virslīgas klubu duelī uzvaru izrāva RFS, kas viesos ar 2:1 (0:1) pieveica “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola”.

Vēl ceturtdaļfinālu sasniegusi otrās līgas komanda Rīgas “Caramba”, kas ar 1:0 uzvarēja pirmajā līgā spēlējošo “JDFS Alberts”.

Pēdējais Latvijas kausa ceturtdaļfinālists tiks noskaidrots trešdien, kad savā starpā spēkosies divas otrās līgas komandas – Liepājas “Karosta” un “LDz Cargo”/DFA.