Septiņu uzvaru sērija pārtrūkst Lidā 0

Latvijas čempionvienība hokejā “Liepājas metalurgs” Baltkrievijas atklātā čempionāta (BAČ) spēlē otrdien izbraukumā ar rezultātu 2:4 (0:3, 0:1, 2:0) zaudēja “Lida” komandai, tādējādi pārtraucot savu uzvaru sēriju.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 192

Jau spēles pirmajās desmit minūtēs mājinieki guva trīs bezatbildes vārtus un panāca sev komfortablo 3:0. Otrajā spēles trešdaļā “Lida” guva vēl vienus vārtus un palielināja savu pārsvaru jau līdz graujošai rezultāta starpībai.

Trešajā spēles nogrieznī mača raksturs nemainījās, taču liepājnieki prata gūt divus vārtus un samazināt kopējo rezultāta starpību līdz 2:4.

Vārtus “Liepājas metalurga” labā šajā spēlē guva Artūrs Kuzmenkovs un Jānis Straupe. Liepājas komandas vārtus sargāja Jānis Auziņš.

Šis zaudējums pārtrauca Liepājas komandas septiņu uzvarēto spēļu sēriju.

Abas komandas iepriekš šosezon savā starpā bija tikušās vienu reizi, kad pirms mēneša liepājnieki izbraukumā izcīnīja uzvaru pēcspēles metienu sērijā.

BAČ kopvērtējumā “Liepājas metalurgs” ar 38 punktiem 19 spēlēs atkritis uz piekto vietu, bet “Lida” ar 30 punktiem 23 mačos atrodas septītajā pozīcijā.

Jau vēstīts, šajā mačā “Liepājas metalurga” hokejistiem nevarēja palīdzēt aizsargs Mārtiņš Porejs un uzbrucējs Gunārs Skvorcovs, kuri abi tika izsaukti uz Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienību Rīgas “Dinamo”.

Šī Liepājas klubam bija trešā no četrām izbraukuma spēlēm. Pirmās divas tika aizvadītas novembra sākumā, kad izdevās pieveikt Novopolockas “Himik-SKA” un “Vitebsk”.

Čempionāts tiek aizvadīts trīs posmos. Pirmajā visas 11 komandas savā starpā izspēlēs četrus apļus, bet otrajā vienības tiks sadalītas divās grupās. A grupā tiks iedalītas komandas, kuras pēc pirmā posma ieņems 1.-6.vietu, bet B grupā sacentīsies komandas no 7. līdz 11.vietai. Otrajā posmā komandas grupās izspēlēs vēl divus apļus.